سه انتصاب در ایرانشهر

رئیس تماشاخانه ایرانشهر طی ۳ حکم جداگانه مشاور فنی، مدیر داخلی و همچنین مدیر هماهنگی و امور فنی تماشاخانه ایرانشهر را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی تماشاخانه ایرانشهر، مجید رجبی معمار طی احکامی سیامک احصایی را به عنوان مشاور فنی، رضا صمدپور را به عنوان مدیر داخلی و میثم احمدی را به عنوان مدیر هماهنگی و امور فنی تماشاخانه ایرانشهر منصوب کرد.
در حکم سیامک احصایی چنین آمده است:
«هنرمند گرامی
جناب آقای سیامک احصایی
با سلام،
نظر به سوابق و تجربیات ارزشمند شما در عرصه هنرهای نمایشی، به موجب این حکم به عنوان مشاور فنی تماشاخانه ایرانشهر منصوب می‌شوید. امید است با ارتقای سطح آموزش و دانش فنی همکاران و استفاده از تکنولوژی روزآمد و مساعی دوچندان، این مجموعه فرهنگی بتواند دورانی شکوفا و پر بازده را پیش رو داشته و دامنه خدمات گسترده‌تری را در امور فنی برای هنرمندان تئاتر مهیا سازد.
مجید رجبی معمار رئیس تماشاخانه ایرانشهر»

در حکم رضا صمدپور چنین آمده است:
«جناب آقای رضا صمدپور
با سلام،
نظر به سوابق و تجربیات ارزشمند شما در عرصه هنرهای نمایشی، به موجب این حکم به عنوان مدیر اجرایی تماشاخانه ایرانشهر منصوب می‌شوید. امید است با کوشش دوچندان و همراهی و همدلی همکاران این مجموعه شاهد دورانی شکوفا در خدمت‌رسانی به هنرمندان نمایش کشور باشیم.
انتظار می‌رود ساماندهی امور داخلی، هدایت کارکنان و نظارت دقیق بر حسن انجام امور در حوزه‌های مرتبط به ویژه تکریم هنرمندان و مخاطبان را در اولویت فعالیت‌های خود قرار دهید.
مجید رجبی معمار رئیس تماشاخانه ایرانشهر»

در حکم میثم احمدی چنین آمده است:
«جناب آقای میثم احمدی
با سلام،
نظر به حضور و سوابق مؤثر جنابعالی در حوزه هماهنگی و برنامه‌ریزی، به موجب این حکم به عنوان مدیر هماهنگی و امور فنی تماشاخانه ایرانشهر منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با توجه به جایگاه ارزشمند تماشاخانه ایرانشهر با تلاش شایسته شما، امور فنی این تماشاخانه با هدایت و نظارت مشاور فنی تماشاخانه در حوزه‌های صدا، نور، تصویر و صحنه ارتقایافته و با بهره‌برداری هر چه بهتر از امکانات فنی سالن‌های آن مجموعه، رضایت طراحان هنری گروه‌های نمایشی و مخاطبان را در پی داشته باشد.
مجید رجبی معمار رئیس تماشاخانه ایرانشهر»

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *