«سه بیلبورد خارج از اِبینگ میزوری» دومین فیلم پرفروش اکران محدود ۲۰۱۷

کمدی سیاه مارتین مک‌دونا با نام «سه بیلبورد خارج از ابینگ میزوری» که فرانسیس مک‌دورمند نقش اصلی آن را بازی کرده است، در اولین هفته‌ نمایشش در طرح اکران محدود به فروشی ۳۲۰ هزار دلاری در چهار سالن سینما دست یافت تا دومین فروش افتتاحیه‌ بالای سال ۲۰۱۷ را در میان آثار مستقل اکران محدود داشته باشد.

هنر و تجربه به نقل از ورایتی نوشت:جالب این‌که همین هفته‌ی پیش بود که «لیدی برد» به کارگردانی گرتا گرویگ و با بازی‌های سیرشا رونن و لوری مِت‌کالف با نمایش در چهار سالن به فروش افتتاحیه‌ چشمگیر ۳۶۴ هزار و ۴۳۷ دلار رسید و در صدر جدول پرفروش‌ترین فیلم‌های مستقل در هفته‌ی اول نمایش جای گرفت.

کمپانی «فاکس سرچ‌لایت» اعلام کرد که در آخرهفته‌ گذشته فیلم «سه بیلبورد…» بارها بلیتش به پایان رسید و با سالن‌هایی مملو از تماشاگران به نمایش درآمد. این فیلم توجه عموم منتقدان را هم جلب کرده و در سایت «راتن تومیتوز» ۹۵ درصد رضایت منتقدان و ۹۷ درصد رضایت تماشاگران را تأمین کرده است.

مارتین مک‌دونا با فیلم «در بروژ» به شهرت جهانی دست پیدا کرد. مک‌دورمند در «سه بیلبورد…» نقش مادر دختری را بازی می‌کند که پس از تجاوز به قتل رسیده است و مجریان محلی قانون نتوانستند پرونده‌اش را به جایی برسانند. وودی هارلسن، سم راکول، لوکاس هِجِز، پیتر دینکلِج و جان هاکز از دیگر بازیگران فیلم هستند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *