سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر با اجرای آرش و مسیح کلید خورد

سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر با اجرای آرش و مسیح آغاز شد

آرش و مسح عدل پرور سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر را چهارشنبه ۲۳ بهمن ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران آغاز کردند.

به گزارش رسیده، این دوره جشنواره چهارشنبه ۲۳ بهمن با اجرای آرش و مسیح عدل‌پرور خواننده‌های پاپ در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز شد.

در ابتدای این اجرا تیزر این دوره جشنواره پخش شد و سپس اعضای گروه با حضور روی صحنه اولین قطعه را با نام “زدی پر” اجرا کردند. در ادامه، آرش و مسیح بعد از خوشامدگویی به حضار دومین قطعه خود را با عنوان “بعد از تو ” اجرا کردند.

سپس قطعه‌های “نرو”، “گلی” و “تو که نیستی پیشم” اجرا شد که از قطعات پرطرفدار این دو برادر هستند و پخش آن در ابتدای فعالیت آرش و مسیح کمک کرد بیشتر نزد علاقه‌مندان موسیقی پاپ شناخته شوند.

در ادامه، مسیح ترانه دیگری را به‌صورت انفرادی اجرا کرد،‌ سپس “غوغا می‌کنم” با ریتمی متفاوت و با همراهی پررنگ پرکاشن اجرا شد. “نمیرم” عنوان آخرین قطعه اجرایی این برنامه بود.

اشکان آبرون رهبر ارکستر و نوازنده کیبورد، سید میلاد عالمی نوازنده ویولن، دارا دارایی و احسان امیدی نوازنده گیتار باس، محمدعلی نصری نوازنده گیتار الکتریک، آرش پژند مقدم و مهران غلامی نوازنده درام اعضای ارکستر این دو خواننده در این اجرا بودند.

سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر تا چهارشنبه ۳۰ بهمن در شش سالن وحدت، رودکی، نیاوران، سوره، برج آزادی و میلاد نمایشگاه برگزار می‌شود. در این مدت ۸۲ گروه در بخش‌های موسیقی دستگاهی، نواحی، کلاسیک، بین‌الملل، ارکسترال، پاپ، تلفیقی، بانوان، ‌کودک و نوجوان با ۹۰ اجرا روی صحنه می‌روند.

 

۲۴ اجرا در دو روز نخست جشنواره موسیقی فجر

نخستین روز سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر با ۱۱ اجرا امروز پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه در شش سالن آغاز می شود.

ارکستر سمفونیک صدا و سیما به رهبری آرش امینی و همراهی سولیست روسی به نام گراف مورژا ساعت ۱۸:۳۰ و خنیاگران مهر به رهبری بهزاد عبدی ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت اجرا می کنند.

تکنوازی پیانو آرپینه ایسراییلیان ساعت ۱۸:۳۰ و کوارتت نماد به سرپرستی ستاره بهشتی ساعت ۲۱:۳۰ در تالار رودکی اجرا می شود.

گروه نقش به سرپرستی امیر شریفی و خوانندگی مجتبی عسکری ساعت ۱۸:۳۰ و گروه بامداد مشهد به سرپرستی سالار مرتضوی و خوانندگی وحید تاج ساعت ۲۱:۳۰ در فرهنگسرای نیاوران اجرا می کنند.

تالار سوره در نخستین روز جشنواره میزبان اجرای گروه آوای تبری با حضور جلال محمدی و شکارچیان  و هنرستان موسیقی دختران در ساعت های ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ است.

گروه بندهش به سرپرستی سهند بهادری ساعت ۲۱:۳۰ در برج آزادی روی صحنه می رود و اجراهای پاپ جشنواره در دومین روز اجرای امید حاجیلی در ساعت ۱۸:۳۰ و علی یاسینی در ساعت ۲۱:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران است.

در دومین روز جشنواره موسیقی فجر چه خبر است

دومین روز سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر با ۱۳ اجرا جمعه ۲۵ بهمن ماه برگزار می شود.

به گزارش ستاد خبری سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، ارکستر پارس به سرپرستی ناصر نظر ساعت ۱۸:۳۰ و گروه ماهیما با حضور آرش جامع و خوانندگی حجت اشرف زاده ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت اجرا می کنند و تالار وردکی میزبان اجرای ارکستر فرهنگ و هنر به رهبری نادر مشایخی ساعت ۱۸:۳۰ و کوارتت تار علی اصغر عربشاهی ساعت ۲۱:۳۰ است.

در فرهنگسرای نیاوران گروه همنوازان وداد با حضور کیارش داودی و منصوره جمعه زاده و همنوازان فاخته به سرپرستی خشایار پارسا ساعت ۱۸:۳۰ و گروه اقبال آذر به سرپرستی سبحان مهدی پور ساعت ۲۱:۳۰ اجرا می کنند.

گروه میسان با حضور مهدی سواری و علی نیری و هاوار با حضور ناصح بهرام بیگی و ناصر یاره ساعت ۱۸:۳۰ و خنیاگران خیام با حضور صمد برقی و مهدی تفکری منش ساعت ۲۱:۳۰ در تالار سوره اجرا می کنند و در برج آزادی گروه اش به سرپرستی علیرضا اشرف پور ساعت ۲۱:۳۰ روی صحنه می رود.

سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران نیز در روز جمعه ۲۵ بهمن میزبان دو اجرای رضا بهرام در ساعت های ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ است.

 

شیراز میزبان جشنواره موسیقی فجر شد

اجراهای سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در استان فارس از امروز آغاز می شود.

۹ گروه موسیقی از امروز در شهر شیراز در سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر استان فارس اجرا می کنند.

ارکستر ملی ایران به خوانندگی سالار عقیلی امروز پنجشنبه ۲۴ بهمن در تالار حافظ شیراز، علی یاسینی ۲۵ بهمن با دو اجرا در تالار حافظ، پازل ۲۶ بهمن با دو اجرا در تالار حافظ و هوروش ۲۷ بهمن در این تالار شیراز روی صحنه می روند.

اجرای گروه اتریش ۲۸ بهمن در تالار احسان و گروه سه تار نوازان پیرمرادی ۲۸ بهمن در تالار مخابرات، آرون افشار ۲۹ بهمن با دو اجرا در تالار حافظ و گروه محلی قشقایی یاغلیق ۲۹ بهمن در تالار احسان و امیر عباس گلاب ۳۰ بهمن با دو اجرا در تالار حافظ شیراز برنامه های دیگر سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در استان فارس است.

سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر علاوه بر تهران در استان های سیستان و بلوچستان، آذربایجان شرقی، بوشهر، خوزستان، زنجان، گلستان، مازندران، منطقه آزاد اروند و فارس برگزار می شود.

 

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *