ضیغمی، شاهرخ شاهی، صفوی فیلی و قاسمی بازی داشته اند

«شام عاشقانه سه نفره» روی میز تدوین

فیلم «شام عاشقانه سه نفره» در مرحله فنی قرار دارد و بزودی آماده نمایش می شود.
به گزارش بانی فیلم، «شام عاشقانه سه نفره» عنوان فیلمی به کارگردانی جواد مزدآبادی و تهیه کنندگی کیسان کامجو است که چندی پیش در سکوت کامل خبری مقابل دوربین رفت و هم اکنون در مرحله فنی قرار دارد. فیلمبرداری این فیلم به طور کامل در تهران انجام شده است. براساس برنامه ریزی ها این فیلم تا ماه آینده آماده نمایش خواهد شد.
نیوشا ضیغمی، نیما شاهرخ شاهی، زهره صفوی، محمد فیلی، افشین سنگ چاپ و ثریا قاسمی، سولماز حصاری، و کاظم افرندنیا در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.
«شام عاشقانه سه نفره» مضمونی اجتماعی دارد و داستان زندگی زن و شوهر جوانی را روایت می کند که در ابتدای زندگی شان در جریان یک کلاهبرداری به مشکل مالی برمی خورند و مجبور به فرار می شوند. در این گیر و دار زن متوجه بارداری اش می شود و همین امر او را وارد ماجراهایی می کند که داستان اصلی این فیلم را تشکیل می دهد… .
در حال حاضر شاهین یارمحمدی تدوین این فیلم را برعهده دارد و بزودی آن را به پایان می رساند. سازندگان قصد دارند تا این فیلم را برای نمایش در گروه هنر و تجربه آماده کنند.
مزدآبادی در کارنامه خود ساخت فیلم های سینمایی «ورود زنده ها ممنوع» و «طاووس های بی پر» و مجموعه تلویزیونی «خونمردگی» و… را داشته است.
سایر عوامل اصلی «شام عاشقانه سه نفره» عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: علیرضا رنجبران، مدیر صدابرداری: امیر حاتمی، طراحان گریم: بابک شعاعی، تینا افشار، جانشین تهیه کننده و مدیر تولید: رضا زنده جاه، طراح صحنه و لباس: آبتین برقی، روابط عمومی: عارفه سرلک.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *