«شاهزاده اژدها» به پردیس تئاتر تهران می آید

نمایشِ کودک «شاهزاده اژدها» به نویسندگی آتسا شاملو و به کارگردانی راحله شمس آبادی از روز یکشنبه ۲۶ فروردین ماه در پردیس تئاتر تهران روی صحنه می رود.

به گزارش ایران تئاتر، نمایشِ کودک «شاهزاده اژدها» به نویسندگی «آتسا شاملو» و به کارگردانی «راحله شمس آبادی» از روز یکشنبه ۲۶ فروردین ماه در تماشاخانه استادمحمد اجرای خود را آغاز می کند و تا ۱۲ اردیبهشت به اجرای خود ادامه خواهد داد.
در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «شاهزاده ای توسط وزیر قصر طلسم می شود و تبدیل به شاهزاده اژدها می شود. مهربان، خدمتکار شاهزاده متوجه می شود که طلسم او توسط عصاره ی گل طلایی واقع در کوه قاف باطل می گردد. شاهزاده با تلاش و امید به سمت کوه می رود و با موانع زیادی برخورد می کند و پس از شکست غول نامرئی و عبور از حیله ی وزیر موفق می شود گل را بیابد و طلسم را باطل کند.»
در نمایش «شاهزاده اژدها» محسن ابوالفتحی، سید سینا حاجی آباد و راحله شمس آبادی ایفای نقش می کنند.
سایر عوامل این اثر نمایشی عبارتند از : دستیاران کارگردان: مژده سرلکی، آرزو جابری/ طراح صحنه: آرش شریف زاده/ طراح و ساخت عروسک: فاطمه عباسی/ آهنگسازان: تومیک تاروردیانس، داریوش مشکین/ طراح پوستر: مریم علی نیا/ تبلیغات: مبینا احرار.
نمایشِ کودک «شاهزاده اژدها» در نوبت صبح با هماهنگی قبلی ویژه ی مدارس روی صحنه می رود.
نمایشِ کودک «شاهزاده اژدها» به نویسندگی «آتسا شاملو» و به کارگردانی «راحله شمس آبادی» از روز یکشنبه ۲۶ فروردین ساعت ۱۸ در تماشاخانه استادمحمد پردیس تئاتر تهران اجرای خود را آغاز می کند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *