کاظم بلوچی رخ به رخ حسن پورشیرازی

شخصیت خاکستری سریال «برادر» انتخاب شد

سریال «برادر» به نیمه‌های راه نزدیک می‌شود.
به گزارش بانی‌فیلم، تصویربرداری سریال ماه رمضان شبکه دو سیما که توسط آرش قادری نوشته شده و جواد افشار کارگردانی و نعمت چگینی آن را تهیه‌ می‌کند کماکان در غرب تهران ادامه دارد.
کاظم بلوچی بازیگری که اخیراً با این پروژه قرارداد بسته ایفاگر کاراکتر بهرام کلایی است، کاراکتری خاکستری که در قصه این سریال طی یک اختلاف تجاری در بازار با حاج کاظم (حسن پورشیرازی) مسیر داستان را تغییر می‌دهد و اتفاقات و گره‌های اصلی این سریال را تشکیل می‌دهد.
بازیگران مختلفی کاندید نقش اصلی سریال «برادر» بودند که بالاخره کلایی به بلوچی رسید تا «برادر» جواد افشار روزهای تصویربرداری را به نیمه نزدیک کند.
سریال «برادر» در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای توسط آرش قادری نوشته شده و به موضوع مال حلال و حرام می‌پردازد. این مجموعه یکم اسفند ماه ۹۴ در شهرک سرچشمه تهران کلید خورد. حسین یاری، حسن پورشیرازی، پوریا پورسرخ، لیلا اوتادی، سهیلا رضوی، سوگل طهماسبی، بیوک میرزایی، رضا توکلی، کاوه خداشناس، آشا محرابی، پورانداخت مهیمن و… از بازیگران سریال «برادر» هستند.
در خلاصه داستان این مجموعه رمضانی آمده است: حاج کاظم پهلوان، مردی خیر و از تجار سرشناس برنج ایران است که با تاکید بر حمایت از تولید ملی فقط در زمینه برنج ایرانی فعالیت می کند او به همراه پسرش مسعود و دخترش مریم که یک روزنامه نگار پرجنب و جوش است برضد واردات قاچاق برنجهای تاریخ گذشته و مسموم به ایران مبارزه می کند .این امر باعث دشمنی دلال ها و قاچاقچیان این تجارت با وی شده است. آنها با اغفال ناصر پسر دیگر او وارد تجارت سالم حاج کاظم شده و همین امر باعث ایجاد اتفاقات تازه‌ای می شود که درونمایه قصه این سریال است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *