درخواست از مهندس حناچی برای توجه بیشتر به موضوعات فرهنگی

شهرداری که اولویتش «فرهنگ» است

بانی‌فیلم: در سال‌های گذشته و پس از کش و قوس‌هایی که در مدیریت کلان شهرداری تهران رخ داد، حضور پیروز حناچی پشت میز مسئولیت بزرگ‌ترین سازمان مرتبط با مردم، آزمونی دیگر برای شخص اول شهرداری تهران بود تا مردم ببینند شهردار تهران به موضوعات بنیادین چگونه می‌پردازد و اولویت‌هایش در مواجهه با فرهنگ و هنر به چه صورت خواهد بود.
یکی از امتیازات مدیریت فعلی شهرداری در قیاس با دوران سلف خود نمودی بیشتری دارد، به کارگیری متخصصانی در سمت مدیران ارشد در گزینه‌های مختلف مدیریتی از جمله مدیران ارشد مناطق شهرداری‌ است.
اینکه اشخاصی که علاوه بر داشتن تخصص و آگاهی کامل نسبت به دایره وظایف و عملکرد‌هایشان، نگاهی فرهنگی و دلسوزانه نسبت به فعالیت‌های فرهنگی داشته باشند، از نقاط کلیدی و قابل احترام زیرمجموعه شهرداری تهران است.
این مقدمه صرفاً به دلیل احترام گذاشتن به نگاه فرهنگی شهردار منطقه شش تهران است که بدون هیچ جار و جنجالی، تنها از سر خیرخواهی و بزرگ‌منشی، روزنامه بانی‌فیلم و خبرنگارانش را به واسطه روز خبرنگار مورد تفقد و عنایت‌ مجموعه مدیریت شهری قرار دادند.
مهندس محمدرضا دهداری‌پور شهردار محترم منطقه شش تهران ضمن ارسال کارت‌های تبریک برای روز ملی خبرنگار به دفتر بانی‌فیلم، دستور داد بیلبوردی را در تقاطع خیابان‌های فاطمی و سیندخت نصب کنند تا ضمن اعلام دوباره بزرگواری‌شان نسبت به فعالیت‌های رسانه‌ای، روز خبرنگار را به همکاران بانی‌فیلم تبریک بگوید.
از شهردار محترم تهران تقاضا داریم ضمن قدردانی از این حرکت فرهنگی شهردار محترم منطقه شش، دستور دهند نسبت به تداوم و استمرار حمایت و پشتیبانی از فعالیت و حرکت‌های فرهنگی هنری، توجهات بیشتری مبذول شود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *