شهرستانی مرداد با «شاعر» می آید

مدیر تماشاخانه دراما آثار جدید این سالن را معرفی و اعلام کرد تئاتری به کارگردانی میکائیل شهرستانی در این سالن روی صحنه می رود.
محمود یوسفی به ایران تئاتر گفت: برنامه اجراهای ما از خرداد تا پایان مرداد ماه مشخص شده است. از بیستم خرداد تا هجدهم تیر نمایش «من کودکی بودم که زود بزرگ شد» به نویسندگی و کارگردانی رسول حق نژاد روی صحنه خواهد رفت.
وی برنامه اجرای تیر ماه این تماشاخانه را که ۱۹ تیر آغاز می شود نمایش «هزار پروانه طلا» نوشته و کارگردانی آزاده عالم فلکی معرفی کرد که تا ۳ مرداد روی صحنه خواهد بود و طبق توافق در ساعت ۲۰ روی صحنه می رود.
وی افزود: از ۱۹ تیر تا ۳ مرداد نمایش دیگری با عنوان «چشم های بسته از خواب» را روی صحنه خواهیم داشت که هر شب ساعت ۱۸ روی صحنه می رود .نویسنده و کارگردان این نمایش سید حسام محمدی است.
یوسفی با اشاره به مذاکرات انجام شده برای اجراهای نمایشی در مرداد ماه گفت: «شاعر» نیز نام نمایشی است که از ۳ تا ۳۱ مرداد به نویسندگی داریو نیکودمی و کارگردانی میکاییل شهرستانی در دو سانس ۱۸ و ۲۰ تماشاخانه دراما روی صحنه خواهد رفت.
وی در پایان خاطر نشان کرد: نمایش «خانه برناردا آلبا» به کارگردانی نادر نادرپور در این تماشاخانه روی صحنه است و امشب سه شنبه ۱۱ خرداد اجرای این نمایش پایان می یابد .

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *