«شهر من سردشت» به اسپانیا و اسکاتلند می‌رود

به گزارش بانی ‌فیلم، انیمیشن کوتاه «شهر من سردشت» به کارگردانی زیبا ارژنگ از تولیدات انجمن سینمای جوانان تهران موفق به حضور در بخش مسابقه دو جشنواره XPONORTH 2015 کشور اسکاتلند و جشنواره RIVER FILM FESTIVAL 2015 کشور اسپانیا شد.
جشنواره اول از تاریخ ۲۸ می تا ۹ ژوئن مصادف ۷ تا ۱۹ خردادماه در کشور اسپانیا و جشنواره دوم از تاریخ ۹ تا ۱۰ ژوئن مصادف با ۱۹ تا ۲۰ خردادماه در کشور اسکاتلند برگزار خواهد شد.
«شهر من سردشت» به کارگردانی زیبا ارژنگ و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان تهران انیمیشنی ۴ دقیقه‌ای است که دختر کوچکی را روایت می‌کند که با بافتن گبه‌ای داستان بمباران شیمیایی شهر سردشت و مرگ اعضای خانواده است را روایت می‌کند. فیلمنامه، جان‌بخشی و تدوین این انیمیشن کوتاه نیز توسط زیبا ارژنگ انجام شده است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

«شهر من سردشت» به اسپانیا و اسکاتلند می‌رود

به گزارش فارس، انیمیشن کوتاه «شهر من سردشت» به کارگردانی زیبا ارژنگ از تولیدات انجمن سینمای جوانان تهران موفق به حضور در بخش مسابقه دو جشنواره XPONORTH 2015 کشور اسکاتلند و جشنواره RIVER FILM FESTIVAL 2015 کشور اسپانیا شد.
جشنواره RIVER FILM FESTIVAL 2015 از تاریخ 28 می تا 9 ژوئن مصادف 7 تا 19 خردادماه در کشور اسپانیا و جشنواره XPONORTH 2015 از تاریخ 9 تا 10 ژوئن مصادف با 19 تا 20 خردادماه در کشور اسکاتلند برگزار خواهد شد.
«شهر من سردشت» به کارگردانی زیبا ارژنگ و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان تهران انیمیشنی 4 دقیقه‌ای است که دختر کوچکی را روایت می‌کند که با بافتن گبه‌ای داستان بمباران شیمیایی شهر سردشت و مرگ اعضای خانواده است را روایت می‌کند. فیلمنامه، جان‌بخشی و تدوین این انیمیشن کوتاه نیز توسط زیبا ارژنگ انجام شده است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *