صالحی با کارکنان فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان دیدار کرد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه مشکلات جامعه با پرداختن به فرهنگ سریع تر و کم هزینه تر برطرف می شود، گفت: رشد و توسعه ایران اسلامی جز با فرهنگ و هنر امکان پذیر نیست.

به گزارش رسیدهان، سیدعباس صالحی امروز(١١ مرداد) در نشست با کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب افزود: فرهنگ و هنر جان مایه هویت یک جامعه است.

وی با بیان اینکه هر چقدر فرهنگ و هنر پویا و زنده باشد آن جامعه پویا و زنده خواهد بود، افزود: کسی که در حوزه فرهنگ و هنر کار می کند اهل پشت میز نشستن نیست و کار او با سایر کارکنان دولتی متفاوت است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ادامه داد: کارمندی که در حوزه فرهنگ و هنر استان سیستان و بلوچستان فعالیت دارد با دل و جان در این منطقه خدمت می کند.

وی افزود: کسی که در حوزه فرهنگ و هنر کاری را انجام می دهد اتفاق مهمی در جان مردم پدیدمی آورد و این سختی و مشکلات یک جامعه را آسان تر و روان تر خواهد کرد.

وی با بیان این که مشکلات جامعه با پرداختن به فرهنگ ،سریع تر و کم هزینه تر برطرف می شود، افزود: برطرف کردن مشکلات اجتماعی با پرداختن به حوزه فرهنگ و هنر رویکردی است که می تواند به عنوان پیش نیاز مورد توجه قرار گیرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از پیگیری هم ترازی حقوق نیروهای قراردادی و پیمانی کارکنان ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد و بیان گفت: مسیر هم ترازی حقوق نیروهای قراردادی ها با پیمانی طی شده و با تحقق آن شاهد تحول بزرگ در صدور احکام نیروهای قراردادی خواهیم بود.

در پایان این دیدار، خانواده های مرحوم شهربانو جعفری معاون فرهنگی سابق اداره کل و مرحوم عباسعلی حداد از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با لوح سپاس مورد تقدیر قرار گرفتند

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *