فيلمي به كارگرداني علي ژكان

ضیغمی بازیگر«اولین امضا برای رعنا» شد

فیلم سینمایی «اولین امضا برای رعنا» با بازی نیوشا ضیغمی بزودی جلوی دوربین خواهد رفت.

به گزارش بانی فیلم، علی ژکان بزودی با انتخاب بازیگران و سایر عوامل تولید، هشتمین فیلم سینمایی اش را با نام اولین امضا برای رعنا کلید خواهد زد. تاکنون حضور نیوشا ضیغمی در این فیلم قطعی شده است و انتخاب سایر بازیگران همچنان ادامه دارد. ژکان خود تهیه کنندگی فیلمش را نیز به عهده دارد. این فیلم یک درام اجتماعی، خانوادگی است که بخشهای عمده آن در تهران فیلمبرداری خواهد شد و ۳۰ درصد از آن در ترکیه می گذرد. «اولین امضا برای رعنا» بزودی کلید می خورد. فیلمنامه اولیه فیلم را نغمه ثمینی نوشته و افرا ابراهیمیان و علی ژکان بازنویسی آنرا به عهده داشته اند.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «داستان نویس به نام جهانگیر گلستانه چند سال قبل با همسرش رعنا ازدواج کرده است. آندو یک پسر به نام نیما دارند که شش ساله است. جهانگیر سه کتاب چاپ کرده، اما هیچکدام از این کتاب ها نتوانسته اند برای او پولی به همراه بیاورند. خانواده در خانه ای اجاره ای که صاحبش از آشنایان قدیم جهانگیر است زندگی و اجاره مختصری می پرداخته اند، اما طولی نمی کشد که آن دوست قدیمی تماس گرفته و می گوید قصد دارد در خانه اش ساکن شود. این خبر زندگی جهان را به هم می ریزد و… .

طراح صحنه و لباس قاسم ترکاشوند، طراح گریم مسعود عربی و مدیر تولید جعفر صمدی از جمله عواملی هستند که حضورشان در این فیلم قطعی شده است.

ژکان ساخت فیلم های «چوپانان کویر»، «مادیان»، «دختر کنار مرداب»، «سوء ظن»، «سایه به سایه»، «عیسی می آید» و «چهره به چهره» را در کارنامه خود دارد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *