پرویز فلاحی پور در گفت و گو با بانی فیلم:

طرح فیلمنامه یک سریال را نوشته ام

بانی فیلم، گروه تلویزیون: هنوز هم خیلی ها بازی خوب پرویز فلاحی پور را در نقش نصرت در سریال «شهرزاد» به خاطر دارند. بازیگری که پس از این سریال در هیچ کاری حضور نداشته است. وی در گفت و گو با بانی فیلم درباره فعالیت های اخیرش عنوان کرد: بعد از سریال «شهرزاد» در هیچ کاری بازی نکردم. به هر حال «شهرزاد» کار بسیار قوی و پرمخاطبی بود که البته کارهای آقای فتحی این ویژگی را دارند. بنابراین شاید در مقایسه با این سریال، کارهایی که پیشنهاد شده را دوست نداشتم و به نظرم خوب نبود. البته پیشنهاد داشتم، اما پیشنهادهای خوبی نبود. به هر حال باید کار خوبی باشد و من را ترغیب به بازی در آن کار بکند که این اتفاق نیفتاده است. البته سریال های تلویزیونی هم خوب هستند. اما کارهایی که به من پیشنهاد شده، خوب نبودند.
وی درباره زمانی که مقابل دوربین نیست هم بیان کرد: در این مدت سعی می کنم فیلم ببینم. چون طرح یک سریال را نوشته ام که به یکی از دوستان ارائه کردم و منتظرم ببینم چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد. در تلویزیون ساخته خواهد شد یا در شبکه نمایش خانگی. البته اولین بار نیست که دست به قلم شده و در این زمینه کار می کنم. پیش از این هم طرح و فیلمنامه نوشتم، اما به دلیل اینکه درگیر بازیگری بودم، نتوانستم فرصت کافی برای این کار داشته باشم و از این رو خیلی جدی نبود. به همین دلیل چند سال یک بار سعی می کنم در این زمینه هم در کنار بازیگری فعالیت کنم.
فلاحی پور در ادامه درباره طرح فیلمنامه ای که به قلم خودش به نگارش درامده است هم گفت: البته من که نویسنده نیستم و خودم را نویسنده نمی دانم. اما کاری از دستم بربیاید، انجام می دهم. درباره این فیلمنامه هم نمی توانم توضیحی بدهم. به حال در مرحله طرح است. اما فقط می توانم بگویم که یک کار جدی است.
او در پایان درباره سریال «در جستجوی آرامش» هم که روی آنتن دارد، عنوان کرد: من هم شنیدم که بازپخش سریال روی آنتن است. به هر حال همکاری با آقای سلطانی هم لذت بخش است و این سریال هم کار خوبی بود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *