طعنه شهاب حسینی به کیمیایی: می‌گوید به جشنواره نمی‌آیم، خب نیا!+ ویدئو

در حال بارگزاری فیلم...

بانی فیلم: شهاب حسینی تهیه‌کننده و بازیگر «شین» شب گذشته در جلسه خبری این فیلم که در پردیس سینمایی ملت برگزار شد، طعنه هایی را هم به طور تلویحی به سمت مسعود کیمیایی روانه کرد!

او با اشاره به بحث تحریم جشنواره فجر گفت: من از وحدت میان مردم دفاع می‌کنم و از تلاشی دفاع می‌کنم تا تفرقه میان این سرزمین ایجاد نشود. جشنواره فجر مثل همه فستیوال‌های دنیا یک امکان است. کاری به فیلمسازان باسابقه ندارم بلکه با فیلمسازان جوان کار دارم که فردا قرار است آینده سینما باشند. آدم نمی‌تواند برنتابد.

او در ادامه به صورت تلویحی به کیمیایی اشاره کرد و افزود: من نمی‌توانم ساکت بنشینم که استاد پیشکسوت سینما که روند کاری‌اش پیش روی تماشاگر است امسال باز هم فیلم نمی‌سازد که مطمئن است برخورد بدی با اثرش می‌شود و آن روغن ریخته را نذر امامزاده می‌کنند و سنگ بنایی را می‌گذارند که نتیجه‌اش چیزی جز نفرت‌پراکنی نیست و بقیه را هم در یک آمپاس اخلاقی قرار می‌دهد. این بی‌انصافی است که آدم انقدر خودخواه باشد و به نوعی حرف بزند که ملاحظه هیچ‌کس را در آن نکند.مردم اگر صدای رسایی داشته باشند و حرف خود را به گوش برسانند نیازی نیست به خیابان بروند و حرفشان را با خسارت سنگین بزنند. ما هنرمندیم؟ ادعایمان می‌شود؟ پس صدای مردم باشیم تا خسارات را کم کنیم و کاری کنیم بدون خسارت حرف آنها را بزنیم. یکی می‌گوید به جشنواره نمی‌آیم، خب نیا چه فایده‌ای دارد. همین فردا اگر من سرم را زمین بگذارم و بمیرم دنیا آخ نمی‌گوید.

اشتراک گذاری در:

نظرات 1
  1. عجب رویی داره این. رفته گرین کارتش رو گرفته و در حال نائل شدن به شهروندی آمریکاست اونوقت میاد اینجا لاف وطن وطن میزنه و از عشق به سرزمین دم میزنه واسه ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *