فیلم محمدعلی سجادی در راه جشنواره سی و ششم فجر

«طلاقم بده به خاطر گربه ها» فرم پر کرد

سازندگان فیلم سینمایی «طلاقم بده به خاطر گربه ها» فرم جشنواره فجر را پر کردند.
به گزارش بانی فیلم، «طلاقم بده به خاطر گربه ها» عنوان جدیدترین ساخته سینمایی محمدعلی سجادی محسوب می شود که با پایان مراحل فنی هم اکنون آماده نمایش شده است. سازندگان با تکمیل فرم جشنواره فیلم فجر، به تازگی نسخه ای از فیلم را برای دبیرخانه این فستیوال ارسال کرده اند تا در صورت پذیرش، اولین نمایش ساخته جدید سجادی در جشنواره فجر باشد.
فیلمبرداری این فیلم اسفند سال گذشته در سکوت کامل خبری در تهران انجام شد. ساخته جدید سجادی تنها دو لوکیشن اصلی دارد و بخش عمده فیلمبرداری آن در یک دادگاه فیلمبرداری شده است. در واقع لوکیشن های این فیلم بیشتر فضای داخلی دارند.
رضا مولایی و (با معرفی) مریم همتیان، جلال الدین ترابی و شیرین ولی پور بازیگران این فیلم سینمایی هستند.
فیلمنامه «طلاقم بده به خاطر گربه ها» براساس یک رخداد واقعی توسط محمدعلی سجادی به نگارش درآمده است. این فیلم داستان زندگی زوجی جوان را روایت می کند که به دادگاه مراجعه کرده و تقاضای طلاق می دهند. دلیل اصلی آنها برای این جدایی تنها به خاطر گربه هاست… .
«تمرینی برای اجرا» آخرین ساخته محمدعلی سجادی زمستان سال گذشته در گروه هنر و تجربه به نمایش درآمد.
«مخمصه»، «تردست»، «شوریده»، «جنایت»، «اثیری»، «رنگ شب»، «شیفته»، «بازیگر» و «مهره» عناوین آخرین ساخته های سینمایی این کارگردان محسوب می شود.
دیگر عوامل اصلی «طلاقم بده به خاطر گربه ها» عبارتند از: سرمایه گذار و تهیه کننده: محمدرضا مصباح، مدیر فیلمبرداری: محمدرضا سکوت، صدابردار همزمان: مهدی ابراهیم زاده، اصلاح رنگ و نور: امیررضا معتمدی، طراح چهره پردازی: محسن بابایی، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: ایمان توکلی، امور تولید: مصطفی سجادی، عکاس و تصویربردار پشت صحنه: امیر خدامی، ساخت دکور: حمید آرایش.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *