فيلمنامه فیلم تغييرات اساسي نكرده است

علی توکل نیا:۳۰ درصد«جابه جا» ممیزی شد

کارگردان فیلم سینمایی جاب جا در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران در خصوص این فیلم گفت: با توجه به سابقه‌ همکاری‌ام با برادرم حسن توکل نیا این بار نیز او ضمن خریداری فیلمنامه‌ این اثر از نویسنده‌اش از من به عنوان کارگردان برای ساخت آن دعوت به همکاری کرد و من نیز پیشنهاد او را پذیرفتم.

وی ادامه داد: با توجه به طولانی بودن این فیلمنامه با حضور خود نویسنده ضمن بازنویسی آن با یکدیگر به توافق رسیدیم و نسبت به ساخت آن اقدام کردم.

این کارگردان بیان کرد: تغییرات این فیلمنامه تنها تغییرات ناگزیر سرصحنه است و تغییرات اساسی ندارد و نویسنده این اثر می‌تواند آن را چاپ و با فیلم تطبیق دهد.

وی تصریح کرد: گویا جر و بحث موجود بر سر فیلمنامه این اثر در نشست نقد و بررسی جاب جا بین خود آنها و بین موافقن و مخالفان تغییر این فیلمنامه بود و ما با یکدیگر هیچ مشکلی نداشتیم،‌ بطوریکه پس از ترک نشست بابک ربیعی از باقی عوامل عذرخواهی کرده بود اما در صورت وجود شک و شبهه‌ای و موردی حاضر به پاسخگویی هستم.

این کارگردان با اشاره به فروش خوب این فیلم گفت: در خصوص این فیلم هیچ ادعایی ندارم و این فیلم را تنها با هدف آشتی دادن مخاطبان با سینما ساختم و تمام تلاشم بر این بود که ادا و اصول در نیاورم.

وی ادامه داد: با توجه به همکاری خوب افراد گروه و بازی خوب بازیگران این کار در کمترین زمان ممکن ساخته شد که همین موضوع نشانگر رابطه‌ خوب بچه‌های گروه با هم بود.

توکل نیا عنوان کرد: با توجه به مشکلات عدیده‌‌ این فیلم در خصوص گرفتن پروانه نمایش در زمان بحبوحه‌ سینما و توقیف این فیلم، اصلاحیه‌های متعدد برای آن و سانسور ۳۰ درصد آن اکرانش به تعویق افتاد اما نمایش آن در زمان فعلی بهترین زمان است و از فروش خوب آن راضی هستم.

 

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *