دو خبر از رادیو نمایش

علیرضا جاوید نیا و قاسم افشار مهمان رادیو نمایش

علیرضا جاوید نیا و قاسم افشار مهمان رادیو نمایش می شوند

بیستم مرداد ماه ، علیرضا جاوید نیا و قاسم افشار مهمان ویژه برنامه زنده «عیداعید» رادیو نمایش می شوند.

به گزارش رسیده، «عیداعید» ویژه برنامه رادیو نمایش است که به مناسبت دهه ولایت از بیستم تا بیست و نهم مرداد ماه به صورت زنده از شبکه رادیویی نمایش پخش می شود.

این برنامه شامل بخش های متنوعی مانند: مسابقه، تست گویندگی ، اجرای زنده نمایش رادیویی ، تست بازیگری ،استندآپ کمدی ، موسیقی زنده همراه با گفتگو با هنرمندان است که در بخش اجرای زنده نمایش رادیو معصومه عزیزمحمدی ، بهادر ابراهیمی و فرزاد شیرمحمدی به ایفای نقش می پردازند.

بر اساس این خبر، علاقه مندان می توانند هر روز از ساعت ۱۸ تا ۲۰ با مراجعه به رادیو نمایش در میدان ارگ ” پانزده خرداد” ، خیابان داور ، ساختمان رادیو ، محوطه حیاط رادیو نمایش در این ویژه برنامه و جشن رادیویی به مدت ده روز شرکت کنند .

گفتنی است نویسندگان این برنامه : مهدی فراهانی، مهتاب سهیلی نیک، مهدی ازوج هومن و مرجان رضاییان هستند و شهرام راسخ به اجرای استند آپ کمدی می پردازد.

عیداعید به تهیه کنندگی : علیرضا محمدنیا ، با اجرای نگین خواجه نصیرو مهدی طهماسبی و گزارشگری : مهران میرحسینی ، هر روز ساعت ۱۸ تا ۲۰ به صورت زنده در رادیو نمایش اجرا و از آنتن این شبکه رادیویی پخش خواهد شد.

 

داوران آثار سومین جشنواره «نوایش» معرفی شدند

طی احکامی جداگانه از سوی مدیر کل هنرهای نمایشی و رادیو نمایش ، داوران آثار سومین جشنواره نمایش های کوتاه رادیویی نوایش معرفی شدند.

در متن حکم آمده است : جشنواره نوایش فرصتی فراهم آورده است تا نقش و اهمیت نمایش های کوتاه رادیویی بیش از پیش نمایان شود.در این مسیر ، انصاف و عدالت در داوری آثار حساسیت بیشتری پیدا می کند.

لذا نظر به تجربه و تعهد جنابعالی ، بدینوسیله به عنوان عضو هیأت انتخاب سومین جشنواره نمایش های کوتاه رادیویی نوایش منصوب می شوید.

بر اساس این احکام ، میکاییل شهرستانی ، شهریار کرمی و جهانشاه آل محمود به عنوان داور به بررسی آثار سومین جشنواره نمایش های کوتاه رادیویی نوایش می پردازد .

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *