علی اصغر شادروان: «یوسف هور» از جشنواره فجر جا ماند

 
علی اصغر شادروان کارگردان فیلم «یوسف هور» از ساخت فیلمی با مضمون ازدواج فامیلی خبر داد.
علی اصغر شادروان کارگردان فیلم «یوسف هور» در گفت و گو با هنرآنلاین درباره اکران فیلمش گفت: مراحل فنی فیلم «یوسف هور» به طول انجامید و این فیلم از حضور در سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر جا ماند، اما هفته گذشته طی مراسمی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید محمد حسینی از این فیلم در اهواز رونمایی کردند. منتظر هستم تا تهیه کننده درباره زمان اکران فیلم تصمیم بگیرد.
شادروان ادامه داد: به نظر من اگر این فیلم را اکران کنیم و برای ارسال فیلم به سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر صبر نکنیم بهتر است. «یوسف هور» داستان زندگی شهیدی است که در خوزستان شناخته شده بوده است و مردم شهرهای دیگر از او شناخت زیادی نداشتند و این فیلم می تواند در شناخت بیشتر ابعاد زندگی شهید علی هاشمی کمک کند و هم مخاطب عم و هم مخاطب خاص را باخود همراه کند.
کارگردان فیلم «یوسف هور» درباره فعالیت هایش ادامه داد: یک فیلمنامه با مضمونی ازدواج فامیلی را آماده ساخت دارم که به زودی آن را جلوی دوربین خواهم برد. این فیلم به تهیه کنندگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و مساعدت استاندار استان و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت و ساخته شده است. داستان این فیلم درباره بخش هایی جالب از زندگی،مبارزات و شهادت سردار شهید علی هاشمی در منطقه هور است.
شهیدعلی هاشمی یا همان سردار هور سال ۶۷ به همراه جمعی از رزمندگان در قرارگاه نصرت کار بزرگی را انجام دادند و یکی از عملیات های بزرگ جنگ در سوم اسفند سال ۶۲ در این منطقه به اجرا درآمد که «خیبر» نام گرفت …

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *