حسن وارسته:

«علی البدل» یک سر و گردن از سایر سریال‌ها بالاتر است

نویسنده سریال «علی البدل» گفت: شاید موقعیت و سوژه‌هایی که در این سریال به آنها پرداخته شده است، برای مخاطب آشنا باشد، اما نگاهی که به آن شده است کاملا متفاوت است.
«حسن وارسته» نویسنده سریال «علی البدل» در گفت‌وگو با فارس عنوان کرد: هفته گذشته ضبط سریال «علی البدل» به پایان رسید و در حال حاضر همه گروه به استراحت مشغول هستیم.
وی ادامه داد: این سریال اثری است که زحمت‌های بسیاری برای آن کشیده‌ بودیم و اگر ممیزی شامل حالش نشود، به جرات می‌گویم که از لحاظ قصه یک سر و گردن از سایر سریال‌هایی که تا به حال دیده‌ایم تفاوت دارد.
این نویسنده همچنین بیان داشت: شاید موقعیت و سوژه‌هایی که در این سریال به آنها پرداخته شده است، برای مخاطب آشنا باشد، اما نگاهی که به آن شده است کاملا متفاوت است.
وارسته در ادامه با اشاره به شرایط دشواری که در همدان برای ضبط این سریال داشته‌اند، گفت:‌ به طور کلی کار کردن در شهرستان سختی‌های خاص خود را دارد، اما نتیجه اثر مهم است که خستگی‌مان را رفع می‌کند.
وی عنوان داشت: تمام تلاشمان بر این بود تا ضمن رعایت استانداردها، ایده پردازی خوبی نیز داشته باشیم و در همان گروهی که از نویسنده‌های متعددی تشکلی شده بود، فارغ از اسم و رسم به کار خوب فکر می‌کردیم و بعد از پخش سریال خواهید دید که چه معیارهایی برای سریال‌سازی معرفی خواهد شد.
نویسنده سریال «پایتخت» افزود: همچنین خانم غفوری تهیه کننده سریال با وجود مشکلات مالی که برای همه پروژه‌ها وجود دارد، سنگ تمام گذاشتند و در این زمان ۵ ماهه کم فروشی نکردند. اصولا سیروس مقدم در تولید سریال‌هایش کم فروشی نمی‌کند و بیشتر از همه به فکر فرهنگ سازی است و واقعا بی انصافی است اگر چیزی غیر از این گفته شود.
سریال «علی البدل» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری در ۱۵ قسمت برای شبکه یک سیما ساخته شد.
آخرین ساخته مقدم در روستاهای اشتران، ورکانه و شورین و در خانه خان‌ها، حمام و کوچه باغ‌های قدیمی حوالی استان همدان مقابل دوربین رفت.
در خلاصه داستان «علی البدل» آمده است: من علی البدل هستم، فرعی، رزرو و جانشین عضو اصلی؛ حرف نزنم می‌گن مگه لالی، حرف بزنم می‌گن حق رای نداری. خلاصه هم هستم هم نیستم.
مهدی هاشمی،مهدی فخیم زاده،احمد مهرانفر، حسین محب اهری، هادی کاظمی، هومن حاج عبدالهی، محمود جعفری، عزت الله رمضانی فر، بهرام افشاری، فروغ قجابگلی، هدیه آزاده، مهسا باقری، فرشته گلچین، میثم چگینی و محسن تنابنده از بازیگران «علی البدل» هستند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *