علی دایی:هزار سال دیگر هم نمی توانند جای «نود» را پر کنند

در حال بارگزاری فیلم...

آخرین سوال از علی دایی در نشست خبری دیروز مربوط به برنامه نود بود؛ دایی در خصوص غیبت و خلا برنامه نود گفت: هیچ برنامه‌ای نمی‌تواند جای برنامه ۹۰ را بگیرد، متأسفانه در این مدت با برنامه‌های دیگر خواسته‌اند جای ۹۰ را پر کنند، اما هزار سال دیگر هم این اتفاق نمی‌افتد.

به گزارش تابناک ورزشی، سرمربی سایپا ادامه داد: ۹۰ در خانواده‌ها هم جا پیدا کرده و تنها برنامه‌ای بود که مردم برای تماشای آن بیدار می‌ماندند. به نظرم با این تصمیمات مردم را از صداوسیما دور می‌کنند. متأسفانه برنامه‌های دیگر شادابی برنامه ۹۰ را ندارد. شاید هجمه‌ای که این برنامه علیه من راه انداخت بیشتر از همه بود، اما من صلاح فوتبال کشور را می‌خواهم.

علی دایی افزود: شما نگاه کنید از وقتی برنامه ۹۰ تعطیل شده وضعیت داوری‌ها به چه شکلی شده است، ۹۰ برنامه‌ای بود که می‌توانست به فوتبال ما کمک کند. شاید با حذف برنامه ۹۰ تجربه دو دهه اخیر را زیر سوال بردیم و از آن چشم پوشی کردیم. در تمام دنیا سعی می‌کنند برند ایجاد کنند، اما در کشور ما یک برند را هم که با کمک مردم و مدیریت عادل فردوسی‌پور ایجاد شده بود از بین بردیم.

 

بازی خداداد عزیزی در زمین مدیر شبکه سه

در همین حال و با وجود انتقاد گسترده از رفتار مدیر شبکه سه در مقابله با برنامه نود و برنام هریزی برای حذف عادل فردوسی پور، خداداد عزیزی که در همین برنامه مسابقه شبانه کوتاهی را اجرا می کند، به دفاع از این تصمیم پرداخت! او در ویدئویی که اخیراً منتشر شده و ضمیمه مطلب حاضر نیز هست، تصمیم به ایجاد تغییرات در نود را طبیعی جلوه داده است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *