فراخوان عضویت رایگان نوازندگان گیتار برای ارکستر آنسامبل بزرگ تهران

ارکستر آنسامبل بزرگ تهران به مدیریت کارینا کیمیایی نوازنده با سابقه گیتار کلاسیک، با هدف تشکیل بزرگترین ارکستر گیتار کلاسیک در ایران ، فراخوان جذب نوازندگان سازهای ایرانی را منتشر کرد

به گزارش رسیده، به منظور به منظور ایجادفضایی با سطح کیفی بالا در موسیقی ، ماندگاری گیتار کلاسیک در ایران و نیز اجرای قطعات موسیقی محلی ایران با تنظیمات جدید با ساز گیتار ارکستر آنسامبل بزرگ تهران تشکیل می شود .

حضور در این ارکستر رایگان است . نوازندگان در هر سنی تنها می بایست به اصول اولیه نوازندگی گیتار کلاسیک آشنایی داشته باشند.

کارینا کیمیایی متولد ۱۹ اردیبهشت ۱۳۵۰ در تهران دارای مدرک موسیقی ترینیتی لندن در سال ۱۹۹۵و برنده جشنواره آلبوم گیتار نوازی ژاپن در سال ۱۹۹۵ برای آلبوم دویت پیتار با میهوکو واتانابه ، تا کنون چهار آلبوم مستقل گیتار کلاسیک با عنوان سایه ای در مهتاب (۱۳۷۸) ، فریادی در سکوت (۱۳۸۰) و گیتار و گرسنه و نیز روشناهای دور منتشر کرده است.

او همچنین سابقه اجرای گیتار آلبوم سیب سرخ خورشید در سال ۱۳۶۵ به آهنگسازی کامبیز روشن روان و نیز اجرای گیتار سمفونی ایثار اثر مجید انتظامی را نیز در کارنامه هنری خود دارد .

ترجمه کتاب پیشگیری ار اضطراب در اجرا نیز از دیگر فعالیت های کیمیایی در زمینه موسیقی است که در سال ۱۳۸۸ منتشر شده.

علاقمندان می توانند جهت عضویت رایگان در این ارکستر با شمار های ۰۹۱۲۱۳۸۱۹۲۶ ، ۰۹۱۲۱۳۴۲۳۷۷ و ۲۲۵۸۰۶۶۸ تماس حاصل کنند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *