فردا؛ رونمایی از آلبوم سرود «بزرگ‌راه»

آیین سرود نمایش «سرداران شهید» و رونمایی از آلبوم سرود «بزرگ‌راه» در تالار وحدت برگزار می‌شود.

فردا؛ رونمایی از آلبوم سرود «بزرگ‌راه»به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ آلبوم سرود «بزرگ‌راه» شامل قطعات سرودی با محوریت شخصیت فرماندهان شهید دفاع مقدس فردا دوشنبه ۱۹ شهریور ماه از ساعت ۱۷ در قالب سرود نمایش سرداران شهید در تالار وحدت رونمایی می‌شود.

در این مراسم که برای نخستین بار با این شکل برگزار می‌شود، قرار است قطعات آلبوم سرود «بزرگ‌راه» در قالب نوین سرود نمایش به اجرا در آید که هنرمندانی از استان‌های مختلف کشور مانند خراسان رضوی، فارس، لرستان، قم، آذربایجان غربی، یزد، اصفهان و تهران اجرای این سرود نمایش را بر عهده دارند.

قرار است در این مراسم علاوه بر حضور خانواده‌های معزز شهدای مدافع حرم، خانواده سرداران شهید دفاع مقدس، شهدای هسته ای، هنرمندان و اهالی فرهنگ حضور یابند. سخنران این مراسم نیز حجت الاسلام و المسلمین قمی مسئول جدید سازمان تبلیغات اسلامی است.

حضور در این مراسم نیز برای عموم بلامانع است.

گفتنی است آلبوم سرود «بزرگ‌راه» متشکل از قطعات سرود و همخوانی پیرامون سرداران شهید همّت، بروجردی، شهید زین الدین، برونسی، باقری، باکری، خرّازی، طهرانی مقدّم، چمران، صیّاد شیرازی و … است که در این مراسم رونمایی شده و متعاقباً وارد بازار خواهد شد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *