فرزاد فرزین و «رقص روی شیشه»

فرزاد فرزین خواننده موسیقی پاپ علاوه بر خوانندگی برای «رقص روی شیشه»، به‌عنوان بازیگر نیز در این سریال حضور خواهد داشت.

به گزارش رسیده، پس از بازیگرانی که حضورشان در مجموعه شبکه نمایش خانگی «رقص روی شیشه» به کارگردانی مهدی گلستانه و تهیه‌کنندگی پیمان جعفری قطعی شد، این‌بار نوبت فرزاد فرزین خواننده موسیقی پاپ است که در این سریال به‌عنوان بازیگر حضور داشته باشد.

فرزین یکی از خوانندگان پاپ است که چندین تجربه در عرصه بازیگری داشته و قرار است بار دیگر خود را در جایگاه بازیگر محک بزند.

سریال «عاشقانه» به تهیه‌کنندگی مهدی گلستانه آخرین حضور این خواننده در مقابل دوربین بوده است و این دومین همکاری فرزین با مهدی گلستانه محسوب می‌شود که این بار کارگردانی «رقص روی شیشه» را برعهده دارد.

فرزاد فرزین در کنار دیگر خواننده‌های موسیقی کشورمان، خوانندگی تیتراژ برخی از قسمت‌های سریال ٢۶ قسمتی «رقص روی شیشه» که فیلمنامه آن براساس طرحی از ابوالفضل کاهانی و به قلم طلا معتضدی به نگارش درآمده را نیز برعهده خواهد داشت.

عوامل این مجموعه عبارتنداز: تهیه‌کننده: پیمان جعفری، کارگردان: مهدی گلستانه، مجری طرح: مانترا فیلم تابا، سرمایه‌گذاران: مهرداد امیررضوانی – مهدی گلستانه، مدیر فیلمبرداری: مرتضی غفوری، مدیر صدابرداری: امیر نوبخت، طراح گریم: مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس: آنیتا جواهرچی، مدیر تولید: فروغ شاهسوند، مدیر برنامه‌ریزی و دستیار اول کارگردان: عادل معصومیان، طراح لوگو: محمد روح‌الامین، عکاس: حبیب مجیدی، مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی: میثم محمدی.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *