فصل دوم «دروغ‌های کوچک بزرگ» در نوبت پخش

فصل دوم سریال محبوب «دروغ‌های کوچک بزرگ» (Big Little Lies) در نوبت پخش قرار گرفت.

به گزارش بانی فیلم به نقل از پاپ شوگر، سیزن دوم درام جنایی و معمایی «دروغ‌های کوچک بزرگ» از نهم ژوئن برابر با اواخر بهار در هفت اپیزود از شبکه HBO به نمایش درمی آید. این خبر در جریان پخش آنونس فصل دوم در یکشنبه گذشته از شبکه مذکور اعلام شد.

فصل اول این سریال به کارگردانی ژان-مارک ولی و نویسندگی دیوید ای کلی در همین تعداد قسمت سال ۲۰۱۷ منتشر شده بود.

نیکول کیدمن، ریس ویترسپون، شایلین وودلی، زوئی کراویتز، لورا درن، داربی کمپ، الکساندر اسکارشگرد، ادام اسکات، زوئی کراویتز، جیمز توپر و دوقلوهای هنرمند خردسال کامرون کرووتی و نیکولاس کرووتی در این سریال بازی دارند.

در فصل دوم مریل استریپ و چند بازیگر دیگر نیز به گروه بازیگران پیوسته اند. استریپ در این فصل نقش مادر شوهر داغدار کلست رایت(نیکول کیدمن) را دارد که در فصل قبلی پسرش پری (الکساندر اسکارشگرد) به قتل رسید.

این سریال در فصل اول برنده ۴ جایزه گلدن گلوب، هشت جایزه امی و ۳۸ جایزه دیگر از سایر جشنواره ها و رویدادهای هنری بوده است. کاربران IMDB  نیز ۸٫۹ از ۱۰ ستاره به آن داده اند.

این سریال که در کالیفرنیا تصویربرداری شده، قصه چند زن را به تصویر می کشد که در جریان آوردن فرزندانشان به مهدکودک با یکدیگر آشنا شده اند. آنان در کنار روابط دوستانه و خانوادگی که آشنایی شان، با مشکلات متعددی نیز دست به گریبان هستند و این درگیرهای شخصی آنان در زندگی هر یک تاثیرات خود را می گذارد. فصل اول سریال با قتل کاراکتر پری همراه بود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *