متین ستوده در گفت و گو با بانی فیلم:

فقط با صحت و عطاران طنز کار می کنم

گروه تلویزیون: متین ستوده بازیگری که این اواخر در سریال «لیسانسه ها» به کارگردانی سروش صحت حضور داشت و با توجه به اینکه این سریال نخستین تجربه او در یک سریال طنز بود، اما توانست مورد توجه قرار بگیرد، در گفت و گو با بانی فیلم در خصوص فعالیت های اخیرش عنوان کرد: به تازگی بازی ام در سریال «سارق روح» به پایان رسیده است که در این کار با آقای معظمی همکاری کردم و تجربه خوبی بود. فکر می کنم این سریال به تازگی در حال پخش از شبکه ۵ است.
وی همچنین درباره حضور در فصل دوم این سریال هم افزود: هنوز مشخص نیست و در این زمینه صحبتی نشده است و فکر می کنم خیلی برای این چیزها زود است. به این دلیل که فصل اول همچنان در حال تولید است و تازه روی آنتن رفته است.
وی همچنین درباره حضورش در سریال «زندگی از نو» نیز بیان کرد: در راه شمال هستم تا سر سریال «زندگی از نو» بروم. من در این کار نقش دختری به نام سمیرا را بازی می کنم. البته بیشتر از این نمی توانم توضیحی بدهم.
ستوده درباره تجربه همکاری با سروش صحت و کار طنز نیز اظهار داشت: این سریال نخستین تجربه من در زمینه کار طنز بود. البته دوست ندارم به این زودی ها در کار طنز دیگری بازی کنم. مگر اینکه رضا عطاران و یا سروش صحت کارگردان آن سریال باشد. چون اتفاق بسیار خوبی برای من در این سریال افتاد. من با این کار شناخته شدم و حتی کسانی که کارهای قبلی من را ندیده بودند هم با دیدن این سریال آن کارها را دیدند. خیلی خوشحالم که با چنین کارگردانی کار کردم و از نتیجه این کار و رضایت مخاطبان هم خیلی خوشحالم. چون سریال را دوست داشتند. البته در ابتدا کمی نگران بودم. چون اصلا تجربه کار طنز نداشتم و نمی دانستم که مخاطب من را در قالب چنین نقشی می پذیرد یا نه. ضمن اینکه من در کاری بازی کردم که بازیگران طنز شناخته شده و حرفه ای حضور داشتند و فقط من بودم که در این زمینه بی تجربه بودم. اما خیلی دوست داشتم خودم را با این کار محک بزنم. به همین دلیل در این مجموعه بازی کردم و خوشحالم که نتیجه خوبی داشت. البته به آقای صحت اعتماد کردم و نتیجه این اعتماد هم خوشبختانه خوب بود. اما همانطور که پیش از این هم گفتم فعلا دوست ندارم در کار طنز بازی کنم. مگر اینکه سروش صحت کارگردان آن باشد.
وی در پایان درباره فصل سوم این مجموعه گفت: فکر می کنم هنوز فیلمنامه این کار هم نوشته نشده است ولی خوشحال می شوم که در فصل سوم هم حضور داشته باشم.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *