فیس‌بوک، برق‌نورد را هم در آمپاس گذاشت!

به گزارش «بانی فیلم»، پس از عزت‌ا… انتظامی که اخیراً اقدام سودجویان را در راه‌اندازی صفحه‌های جعلی منسوب به خود و طرح نقل قول‌های کذب محکوم کرد، حالا هومن برق‌نورد هم به حرکت مشابهی اعتراض دارد.

این بازیگر در گفت‌و‌گو با «بانی فیلم» اعلام کرد که مطلع شده افراد ناشناسی به نام او صفحه‌هایی در شبکه‌های اجتماعی راه‌اندازی کرده‌اند و در قالب این کار دست به سوء استفاده از عنوان وی و اقدامات خلافکارانه می‌زنند. برق‌نورد که چندی قبل سریال «دودکش» را روی آنتن شبکه یک سیما داشت و با تکیه کلام‌هایش حسابی بین مخاطبان تلویزیون گل کرد، با گلایه از این طور رفتارهای نادرست در دنیای مجازی خواست تا از طریق «بانی فیلم» اعلام کنیم او هیچ اطلاعی از این صفحات شخصی به نام خود ندارد. او از علاقه‌مندانش خواست تا به مطالب نوشته شده در آنها و درخواست‌های مشکوک احتمالی توجهی نکنند و آنها را به پای این بازیگر ننویسند.

پیش از این داریوش فرهنگ هم در یادداشتی که در «بانی فیلم» به چاپ رسید، به این مسئله انتقاد کرده بود. با این روند، بعید نیست تکذیب‌ها و انتقادهای دیگر هنرمندان هم به چنین اقداماتی بزودی رسانه‌ای شود.

ضمناً در پایان این وعده را هم بدهیم که گفت‌و‌گوی مشروح ما با هومن برق‌نورد به بهانه بازی‌اش در سریال «دودکش»‌و حاشیه‌های اخیرش را اوایل هفته آینده در بخش «یک فنجان چای» خواهید خواند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *