محمود کلاری:

فیلمبرداری «فراری» در تهران آغاز شد

محمود کلاری درباره همکاری با فیلم «فراری» به کارگردانی علیرضا داودنژاد در مقام فیلمبردار به مهر گفت: فیلم جدید علیرضا داودنژاد با نام «فراری» روز گذشته در تهران کلید خورد و خوشحال هستم که با این کارگردان سینما همکاری می کنم.
وی ادامه داد: همکاری با علیرضا داودنژاد برای من شوق آور است چراکه این کارگردان سینمای ایران روحیه ای شاد، جوان و سرزنده دارد و این روحیه را در طول کار هم حفظ می کند از همین رو کار کردن با داودنژاد نه تنها خسته کننده نیست بلکه لذت بخش هم هست و خوشحالم که موقعیت همکاری با این کارگردان سینمای ایران برای من فراهم شده است.
مدیر فیلمبرداری «ماهی و گربه» ساخته شهرام مکری درباره داستان فیلم «فراری» بیان کرد: این فیلم یک درام اجتماعی است که به نگاه و تصور نسل جوان به زندگی اشاره دارد. یکی از فاکتورهای مهم که در فیلمنامه این فیلم سینمایی طرح شده، مسیری است که جوانان امروز برای رسیدن به رویاهای خود طی می کنند که به اعتقاد من دست گذاشتن روی موضوعاتی از این دست در حوزه فیلم های اجتماعی ضروری است.
فیلم سینمایی «فراری» به تهیه کنندگی جهانگیر کوثری ساخته می شود و علاوه بر محمود کلاری به عنوان مدیر فیلمبرداری، کامبوزیا پرتوی فیلمنامه نویس، پرویز آبنار صداگذار، ایمان امیدواری طراح گریم و بابک کریمی طراح صحنه با علیرضا داودنژاد به عنوان کارگردان این فیلم همکاری می کنند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *