با رفع مشکلات مالی

فیلمبرداری «فصل شکار» به پایان رسید

فیلم سینمایی «فصل شکار» با پایان فیلمبرداری وارد مرحله مونتاژ شد.
به گزارش بانی فیلم، فیلم سینمایی «فصل شکار» به کارگردانی داریوش یاری که از اواخر سال گذشته به دلیل مشکلات مالی در مرحله فیلمبرداری متوقف مانده بود، سرانجام با رفع مشکلات فیلمبرداری اش به پایان رسیده و هم اکنون در مرحله مونتاژ قرار دارد.
این فیلم از اواخر دی ماه سال گذشته در استان گیلان مقابل دوربین رفت و پس از فیلمبرداری ۸۰ درصد از کار تولید آن به دلیل مشکلات مالی متوقف شد.
مهران احمدی، حامد کمیلی و محیا دهقانی بازیگران اصلی «فصل شکار» هستند.
فیلمنامه این فیلم را داریوش یاری به همراه سارا خسروآبادی با مضمونی اجتماعی به نگارش درآورده است. فیلم به یکی از مشکلات روز جامعه که شکار قانونی و حفظ محیط زیست است می پردازد.
ساخته داریوش یاری داستان زندگی یک نوازنده موسیقی را روایت می کند که به دلایلی مجبور می شود از خارج از کشور به روستای پدری اش بازگردد. در روستا اتفاقاتی برای وی رخ می دهد که در ادامه داستان اصلی این فیلم شکل می گیرد… .
علیرضا ابوالقاسمی نژاد تهیه کنندگی این فیلم سینمایی را برعهده گرفته است.
این پروژه سومین فیلم بلند سینمایی داریوش یاری پس از فیلم های «دخیل» و «کربلا جغرافیای یک تاریخ» محسوب می شود.
دیگر عوامل اصلی این پروژه سینمایی عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: حمید مهرافروز، صدابردار: مجید هاشمی پور، طراح صحنه و لباس: حمید شهیری، طراح گریم: شهرام خلج، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: وحید کاشی، مدیر تولید: علی خلیلی، عکاس: محمدرضا اصفهانی، مشاور رسانه ای: احمدرضا دانش.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *