فیلمبرداری تمام شد

فیلم ویدئویی «ما شما را دوست داریم خانم یایا» روی میز تدوین

فیلمبردارى جدیدترین ساخته عبدالرضا کاهانى با عنوان «ما شما را دوست داریم خانم یایا» در کشور تایلند به پایان رسید.
به گزارش بانی فیلم، کاهانى در این فیلم که همه صحنه هاى آن در تایلند فیلمبردارى شده براى چهارمین بار با رضا عطاران همکارى کرده است. حمید فرخ نژاد و امین حیایى در کنار رضا عطاران سه بازیگر ایرانى این فیلم ویدئویی هستند. Nitaya chaisri هم بازیگر زن اصلى تایلندى فیلم است.
«ما شما را دوست داریم خانم یایا» که با مجوز ویدئویی مقابل دوربین رفته و به گفته روابط عمومی آن، محصول مشترک کمپانى هسته زردآلوى طلایى ایران و پاز استودیو تایلند و با حضور عوامل ایرانى و تایلندى تولید شده است.
در حال حاضر این فیلم ویدئویی در مرحله مونتاژ قرار دارد.
نکته قابل تأمل تهیه کننده این فیلم است که هنوز در اخبار منتشر شده هیچ نامی از او برده نشده است.
به نظر می رسد با توجه به اصرار عوامل اصلی این فیلم ویدئویی مبنی بر تولید سینمایی بودن، «ما شما را دوست داریم خانم یایا» احتمالاً در صدد فشار به مدیریت برای تبدیل آن و دریافت مجوز سینمایی هستند. موردی که با توجه به توقیف بودن و غیر قابل پخش اعلام شدن آخرین ساخته کاهانی «ارادتمند؛ نازنین بهاره، تینا» بعید به نظر می رسد.
عوامل اصلی «ما شما را…» عبارتند از: نویسنده و کارگردان: عبدالرضا کاهانی، مجری طرح: سمیه محمودی درویشانی، مدیر پروژه: تهاناتپون سینپونکوئد، مدیر فیلمبرداری: معین مطلبی، تدوین: شیما منفرد، صدابردار: ناصر انتظاری، مدیر تولید: پاریسا آنودیت، طراح چهره پردازی: ساریسا سارنسیرکون، طراح صحنه: پیمن لامسارمان، طراح لباس: سوچاوادیسینقاکلاگپول، انتخاب لوکیشن: پیسیت رومنگسیرریوات، دستیار و برنامه ریز: تهانادت پرادیت، عکاس: ناتاساک ورانوراپانیچ.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *