فیلم کوتاه «زخم» در انگلستان جایزه گرفت

فیلم کوتاه «زخم» در انگلستان جایزه گرفت.

به گزارش بانی فیلم، فیلم «زخم» به نویسندگی و کارگردانی امیرحسین بصیر موفق شد تا در جشنواره فیلم منچستر انگلستان جایزه بهترین فیلم، از نگاه تماشاگران را کسب کند.

این فیلم روایتگر دو روز از زندگی یک کودک هفت ساله است که مورد تجاوز شخصی قرار گرفته و زخمی عمیق بر روی روح او باقی می گذارد.

پخش این فیلم بر عهده مهدی یارمحمدی بوده است.
جشنواره فیلم منچستر، تحت عنوان (سحر) در پنجمین دوره خود در تاریخ ۳ نوامبر مراسم اهدای جوایز را برگزار کرد.

امیرحسین بصیر پیش از این فیلمهای یازده و ده دقیقه ، سگ، اسب است، راه پله، زندگی یک بازی بزرگ است، نگرو و زخم را ساخته است.

در واقع فیلم زخم یک نگاه آسیب شناسانه نسبت به محیط زندگی کودکانی دارد که با نگاه پاک، به محیط پیرامون خود اعتماد کرده اما در نهایت زندگی آنها برای همیشه رو به سیاهی می رود.
امیرحسین بصیر که این روزها درصدد ساخت اولین فیلم بلند سینمایی خود است، فیلم زخم را اینگونه معرفی کرد:این فیلم برای انسانهایی است که خود را مسئول برخی اتفاقات نمی دانند و در مقابل آن، سکوت می کنند.

سایر عوامل فیلم عبارتند از:دستیار کارگردان: علی دارایی،بازیگر: شاهین نمدچی، بازیگر خردسال: عسل فراهانی، فیلمبردار: مجتبی پرگر،دستیار فیلمبردار: اکبر زندیه،صدابردار: محمد محمدی،منشی صحنه: سحر خوش قدم، موسیقی: سینا فاتحی، تدوین: فواد دهقانی،گریم: حبیب نوروزپور، مدیر صحنه: میثم کامکار.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *