«قدم زدن با اسب» از فردا در ارغنون

نمایش «قدم زدن با اسب» به کارگردانی مسعود شاهمحمدی ازفردا ۲۶ شهریور در تماشاخانه ارغنون به صحنه می‌رود.

به گزارش رسیده، «قدم زدن با اسب» نخستین تجربه مسعود شاهمحمدی کارگردان سینما و تلویزیون، در حوزه تئاتر است که از ۲۶ شهریورماه ساعت۲۱ در سالن ارغنون به صحنه می‌رود.

علی عسکری و پریا وزیری در این اثر نمایشی ایفای نقش می‌کنند و داستان نمایش درباره زن ومرد چریکی است، که در سال ۵۴ در یک خانه تیمی، به صورت چشم بسته زندگی می‌کنند. (مفهوم چشم بسته بودن این است که افراد حاضر در خانه تیمی به هیچ وجه نباید همدیگر را ببینند وشناسایی کنند) و ما با روایت آنها از زمانی همراه می‌شویم، که آن دو به وسیله رفقای سازمان دستگیر وزندانی شده ومنتظر محاکمه هستند. جرم آنها این است: خیانت به خلق و رفتارهای سخیف به خاطر ابراز عشق.

«قدم زدن با اسب» به کارگردانی مسعود شامحمدی تا ۲۵ مهرماه در سالن ارغنون واقع در خیابان نوفل لوشاتو، بعد چهارراه رازی، نرسیده به خیابان ولیعصر، کوچه زیبا، پلاک ۱به صحنه می‌رود.بلیت‌های این نمایش از طریق سایت تیوال عرضه می‌شود.

 سایر عوامل این نمایش عبارتند از:نویسنده، تهیه کننده و کارگردان: مسعود شامحمدی،دستیار کارگردان: حدیث هجرت،طراح صحنه و لباس: مروارید جواهریان،موسیقی: پالیز شامحمدی،تصویربرداران: احسان خراسانی / احسان باقری،صدابردار: صالح حبیبی،دستیار صدابردار: رضا حیدری،تدوین: محسن شامحمدی،گریم: الهام جولانی،عکاس: حدیث هجرت / رامونا میریان،طراح پوستر و بروشور: حمید نجاتی،امیرحسین داودی، تبلیغات مجازی: امیر قالیچی،با مشارکت و حمایت بخش فرهنگی رنگ باراد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *