«قصه بخت برگشته» در دوشنبه‌های نقد تئاتر

جلسه نقد و بررسی نمایش «قصه بخت برگشته» نوشته کیومرث قنبری آذر و به کارگردانی رحمت امینی دوشنبه ۸ شهریورماه توسط کانون ملی منتقدان تئاتر ایران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کانون ملی منتقدان تئاتر ایران، این کانون با حمایت مرکز هنرهای نمایشی در نظر دارد در راستای گسترش کمی و کیفی نقد حضوری تئاتر همچنین تلاش برای ارتقاء و پویایی بیشتر تئاتر کشور، در قالب برنامه‌ی «دوشنبه‌های نقد تئاتر» هر هفته با حضور منتقدان عضو این کانون و عوامل اجرایی نمایش‌ها، به نقد و بررسی یکی از نمایش‌های روی صحنه بپردازد.

دومین برنامه از دور جدید جلسات «دوشنبه‌های نقد تئاتر» در سال ۹۵، به نقد و بررسی نمایش «قصه بخت برگشته» نوشته کیومرث قنبری آذر و کارگردانی رحمت امینی اختصاص دارد.

در این جلسه که پس از اجرای این نمایش در تالار هنر برگزار خواهد شد، سید جواد روشن به عنوان کارشناس و مدیر جلسات دوشنبه‌های نقد، منوچهر اکبرلو منتقد و کارشناس تئاتر و رحمت امینی کارگردان نمایش همچنین برخی از بازیگران و عوامل اجرایی گروه حضور خواهند داشت.

ورود به این نشست‌ها برای تمامی علاقه‌مندان به فرهنگ و هنر تئاتر آزاد است.

نمایش «قصه بخت برگشته» با بازی مسعود شاکرمی، رضا عموزاد، بهروز سروعلیشاهی، وحید منتظری، گلناز توسلی، حمیدرضا سنگیان، رضا کربلایی و هیوا امینی ساعت ۲۰ در تالار هنر به روی صحنه خواهد رفت.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *