گزارش سینما

قهر حاشیه ساز آقای ستاره از سریال ویدئویی

بانی فیلم، گروه سینمای ایران: به تازگی در جریان دلخوری یکی از بازیگران مرد شاغل در مجموعه ای در حال تولید و توزیع در شبکه نمایش خانگی، جریان ساخت آن به تعطیلی کشیده شد. جالب اینکه آقای سوپراستار دو میلیارد هم دستمزد خود را برای بازی در این سریال همان ابتدا دریافت کرده بود، ولی به دلایلی از ادامه بازی در سریال خودداری کرد. تصمیمی که سازندگان را ناچار به توقف چند روزه تولید کرد. ظاهراً سازندگان به آقای بازیگر وعده داده بودند تا نام او به عنوان تهیه کننده نیز در تیتراژ درج شود که با خلف وعده آنان، او چند روز از پروژه بیرون می رود.

البته در شرایطی که پیش بینی میشد سازندگان ناگزیر با ترفندی به زندگی آقای ستاره در ادامه قصه خاتمه دهند یا او را حذف کنند، صلح برقرار شده و او به پروژه بازگشته تا در ادامه تصویربرداری حاضر باشد.
با این وصف پرداخت رقمهای عجیب به بازیگرانی که از قضا بعضاً بازی های ضعیفی را نیز از آنان در این مجموعه های ویژه شبکه نمایش خانگی شاهد هستیم، همچنان سوال برانگیز است. رقمهایی میلیاردی که حتی اگر از سوی اسپانسر تامین شده باشد، با توجه به ابهامات درباره بازگشت سرمایه جای پرسش دارد. بویژه وقتی ستاره ای پول کلانی بگیرد، بازی ضعیفی ارائه دهد و در نهایت قهر هم بکند!

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *