محمود معظمی کارگردان سریال «عروس تاریکی» در گفت و گو با بانی فیلم:

لوون هفتوان تا آخرین لحظه تصویربرداری خنده به لب داشت

کارگردان مجموعه «عروس تاریکی» از روحیه بالای زنده یاد لوون هفتوان در هنگام تصویربرداری این سریال خبر داد.
محمود معظمی درباره اتفاقی که برای لوون هفتوان در سر صحنه این سریال رخ داد به بانی فیلم گفت: «روز شنبه لوون برای اولین بار در سر صحنه مجموعه حاضر شد و پس از فیلمبرداری پنج سکانس و با اتمام بازی اش روی صندلی نشست و به استراحت پرداخت. پس از گذشت تنها چند دقیقه وی از ناحیه قلب احساس ناراحتی کرد. خوشبتانه با توجه به نیاز فیلمنامه در آن سکانس یک آمبولانس در سر صحنه حضور داشت و بلافاصله با وصل اکسیژن اقدامات اولیه برای این بازیگر انجام شد. به تشخیص پزشک، وی در نهایت بلافاصله به بیمارستان منتقل شد».
وی افزود: «متأسفانه بعد از گذشت چند ساعت متوجه شدیم که این بازیگر خوش اخلاق به دلیل ایست قلبی در بیمارستان فوت کرده است. تمام اعضای پروژه پس از شنیدن این خبر به شدت منقلب شده و تحت تأثیر قرار گرفتند. تصویربرداری نیز به دلیل همین اتفاق فعلاً متوقف شده است».
معظمی درباره نقش لووان هفتوان و نحوه انتخاب این بازیگر نیز گفت: «این اولین تجربه بازی لوون هفتوان در یک سریال بود. نقشی که در هنگام نگارش فیلمنامه نیز به وی فکر شده بود. زمانی که در جلسات دورخوانی فیلمنامه با او صحبت می کردم نقش و فیلمنامه را بسیار دوست داشت و از علاقه قلبی خود برای ایفای نقش این کاراکتر صحبت می کرد.زمان فیلمبرداری همه چیز خوب پیش می رفت. لوون با انرژی سر صحنه حاضر شد و حتی تا قبل از اینکه در قفسه سینه اش احساس درد کند با ما شوخی می کرد و خنده به لب داشت. او در پایان گفت: «پس از گذشت چند روز هنوز خبر فوت لوون را باور نکرده ایم. بازیگری که با آن روحیه مثال زدنی اش سر صحنه حاضر شد بدین شکل و ناباورانه از میان ما رفت. جا دارد درگذشت این بازیگر را از طرف تمامی عوامل مجموعه به خانواده وی و اهالی سینما تسلیت بگویم و با آنان ابراز همدردی کنم».
لوون هفتوان راهی خانه ابدی شد،در غیبت هنرمندان
لوون هفتوان بازیگر تئاتر و سینما، دوشنبه گذشته در آرامگاه ارامنه تهران راهی خانه ابدی شد. به گزارش فارس،حضور کمرنگ سلبریتی‌ها و استوری‌بگیرها در این مراسم مورد انتقاد افراد حاضر قرار گرفت.در این مراسم تعداد کمی از چهره‌های سینما و تئاتر حضور پیدا کرده بودند.

تصویر ضمیمه خبر مربوط به حضور او در سریال «عروس تاریکی» است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *