ماجراهای «تاج» به فصل ششم کشیده می‌شود

برخلاف آنچه قبلا اعلام شده بود، سریال «تاج» با فصل پنجم تمام نمی‌شود و با ساخت فصل ششم داستان آن تا ماجراهای اوایل سال‌های ۲۰۰۰ هم ادامه می‌یابد.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، ۵ ماه پس از آنکه اعلام شد سریال تحسین شده «تاج» در فصل پنجم به پایان می‌رسد، حالا نتفلیکس که سازنده سریال است اعلام کرد این سریال که درباره خاندان سلطنتی بریتانیا است، فصل ششمی هم خواهد داشت تا بتواند ماجراهای دهه اول هزاره سوم را هم به تصویر بکشد.

تغییر سرنوشت این سریال بسیار پرطرفدار دیروز پنج شنبه در توییتر اعلام شد و پیتر مورگان خالق آن گفت می‌خواهد عدالت را درباره این داستان رعایت کند.

حالا نتفلیکس هم گفته است فصل ششم پایان بخش این سریال می‌شود.

مورگان که نویسنده و خالق سریال است گفته: وقتی شروع به گفت‌وگو درباره خطوط داستانی فصل پنجم کردیم، خیلی زود روشن شد برای اینکه حق مطلب را در مورد غنا و پیچیدگی داستان ادا کرده باشیم باید طبق برنامه اولیه خودمان عمل کنیم و سریال را با فصل ششم به پایان ببریم. در عین حال فصل ششم داستان را به زمان حال نزدیک‌تر نمی‌کند و فقط به ما اجازه می‌دهد همان دوره زمانی را با جزییات بیشتری تصویر کنیم.

ساخت این سریال تاکنون تا فصل چهارم پیش رفته است. در این سریال اولیویا کلمن نقش ملکه الیزابت دوم را بازی می‌کند و ساخت فصل چهارم تا نیمه ماه مارس که بریتانیا برای کرونا به قرنطینه رفت ادامه داشت. انتظار می‌رفت فصل چهارم اواخر امسال روی آنتن برود.

هفته پیش نتفلیکس اعلام کرده بود لسلی منویل در نقش پرنسس مارگارت به اعضای سریال افزوده می‌شود.

۳۱ ژانویه نتفلیکس اعلام کرده بود این سریال با فصل پنجم تمام می‌شود و مورگان گفته بود نوشتن داستان برای این فصل را شروع کرده است. در آن زمان قرار بود با ورود خاندان سلطنتی به قرن ۲۱ سریال به پایان برود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *