ماجرای دلخوری مدیری از صبوری چه بود؟

سیدعلی ضیاء چهارشنبه شب میزبان لاله صبوری بازیگر و مجری تلویزیون در برنامه «فرمول یک» بود و با او از زمان به شهرت رسیدن تا دلیل قطع همکاری اش با مهران مدیری، اجرا، فرزندانش و تغییر لایف استایل در ایران گفتگو کرد.

به گزارش رسیده، صبوری در این برنامه درباره علاقه اش به موسیقی گفت: سبک جدیدی که موسیقی سنتی و مدرن را تلفیق کرده اند نزدیک به سلیقه من هستند مثل همایون شجریان. خیلی موسیقی پاپ گوش نمی کنم.

وی درباره نظرسنجی برنامه و انتخاب بین ماکان بند و هوروش بند افزود: بچه های ماکان بند را در خیریه لیلا بلوکات دیدم و به آنها رای می دهم.

یک شبه معروف شدم و نتوانستم درست تصمیم بگیرم

بازیگر «جنگ ۷۷» درباره ابتدای فعالیتهای خود توضیح داد: من یک دختر دانشجو بودم که هزاری هم از ۱۲ سالگی کتاب خوانده و به یک شعور نسبی رسیده بودم اما یک شبه معروف شدم. من در کنکور سراسری نفر ۲۶ شدم. آن زمان هم شعر می گفتم، هم شاگرد آیدین آغداشلو بودم و… مستقیم از سر پایان نامه هم وارد اولین کارم شدم. کسی که ره صد ساله را یک شبه می رود نمی تواند مثل کسی که پله به پله جلو رفته است تصمیم بگیرد.

بازی در فیلم سینمایی «شراره» را چون نقش یک نبود قبول نکردم

صبوری یادآور شد: من یک هفته ای در سال ۷۷ به شهرتی رسیدم که کل ایران مرا می شناخت. آن سال بازیگران کمی کار می کردند و تلویزیون چیزی جز کار ما نداشت. همزمان با کار آقای مدیری برای فیلم سینمایی «شراره» از من و سروش صحت و… دعوت به کار شد اما من چون نقشم کمتر بود نپذیرفتم. فقط دنبال نقش یک بودم و نتوانستم کارم را مدیریت کنم.

«جنگ ۷۷» تنها همکاری ام با مهران مدیری بود

وی ادامه داد: من بعد از جنگ ۷۷ نویسندگی برنامه «ببخشید شما» را انجام دادم و بعد دیگر همکاری با آقای مدیری نداشتم.

این بازیگر درباره دلخوری مدیری از خودش اظهار کرد: مصاحبه مدیری درباره من مربوط به ۷، ۸، ۱۰ سال بعد از آن ماجرا بود. من سر کار دیگری رفتم و باعث دلخوری ایشان شدم. اصولا هم رابطه خوبی نداریم. البته ایشان که اصولا توضیح نمی دهند! سخن بزرگان است که می گوید اگر توضیح بدهی کسر شانت می شود!

در هوش او تردیدی ندارم و به نظرم بسیار کاربلد هستند

صبوری تاکید کرد: من برای او احترام قائلم. در هوش ایشان هیچ تردیدی ندارم. بسیار کاربلد هستند.

بازیگر «این زمینی ها» درباره فعالیت در حوزه اجرا گفت: همیشه در کنار کارهایم اجرا کرده ام. از سال ۸۲ تا ۸۴ دو سال مجری برنامه «شباهنگام» بودم که برای شبکه جام جم بود. وقتی اجرا زنده باشد خیلی دلپذیر است و مثل تئاتر می ماند که نفس به نفس مخاطب هستی.

وی همچنین خطاب به ضیاء بیان کرد: اگر شما را به عنوان یک مجری دوست دارند که دارند و بسیار باهوش و مسلط هستید به خاطر چیزی این طرف هم هست.

وسواسم بیشتر و پیشنهادها بدتر شده است

صبوری درباره کارهای فعلی اش توضیح داد: اصولا نمی توانم سر دو تا کار بروم اما حالا دو کار دارم. وسواسم بیشتر و پیشنهادها بدتر شده است.

با ایفای نقش مادر مشکلی ندارم و خودم هم مادرم

این بازیگر درباره کمرنگ شدن حضورش در تلویزیون گفت: در یک کاری و مقطعی اگر قضیه معروف و محبوب بودن باشد نمی شود از آن بالاتر رفت. حمل بر خودستایی نیست اما همین حالا خانم های ۶۰، ۷۰ ساله مرا می بینند و آیتم های دهه ۷۰ را یادشان است. اما خب سلیقه سینما و تلویزیون ما این است که نقشهای جوان تر را بپذیرد. اگر نقش مادر به من پیشنهاد شود هم مشکلی ندارم و خودم مادر هستم.

نسل آدمهایی که مثل من سه فرزند داشته باشند منقرض شده است

وی افزود: ۱۷ ساله بودم که پسرم به دنیا آمد و او حالا ۳۱ سال دارد. او آرشیتکت است و در کاشان دارد یک خانه بسیار زیبا می سازد. دخترم روانشناس است و یک دختر ۱۱ ساله به نام نورا هم دارم. نسل آدمهایی مثل من که سه بچه داشته باشند دیگر منقرض شده است.

ازدواج ها بر پایه پول شده است

مگر در پورشه خوشبختی تقسیم می کنند؟ با ۲۰۶ هم می توان خوشبخت بود

صبوری تاکید کرد: حالا دیگر در ایران سبک زندگی مثل همه جای دنیا عوض شده است و اکنون بر اساس توقعاتی که آدمها در این سالها داشتند و شخصیت ها عوض شده اند جور دیگری می خواهند ازدواج و زندگی کنند. ازدواج ها بر پای پول شده است و دختر منتظر است طرف ماشین آخرین سیستم داشته باشد. ولی من به دختر خودم هم می گویم مگر در پورشه خوشبختی تقسیم می کنند؟ من نمی گویم سوار مترو شو. البته آن هم خوب است اما با ۲۰۶ هم می شود خوشبخت بود.

این بازیگر در پایان گفت: مردم با رک بودن و شوخی های من آشنا هستند اگر در این برنامه شوخی کردم عذرخواهی می کنم.

«فرمول یک» با اجرا و تهیه کنندگی سیدعلی ضیاء شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *