ماجرای «زخم ها»ی بابک انوری در کن

در حال بارگزاری فیلم...

بانی فیلم، گروه سینمای ایران: فیلم«زخم ها» ساخته بابک انوری که دربخش ۱۵ روز کارگردانان جشنواره کن پذیرفته شده، یک درام ترسناک معمایی است. فیلم بلند قبلی او «زیر سایه» نیز در همین حال و هوا ساخته شده بود.

داستان فیلم«زخم ها» از این قرار است : شبی دریک کافه-بار، دانشجویی در نویل اورلان امریکا، موبایل خودش را جامی گذارد. بارمن آنجا به اسم ویل، موبایل این دانشجو را صاحب می شود. با سپری شدن زمانی از شب، پیامهایی روی موبایل ظاهر می شود که راجع به یک تونل و یک کتاب نفرین شده صحبت می کند . صبح روز بعد، تصاویر دندانهای خونین همه جا را فرا می گیرد و … در ادامه اتفاقاتی وحشتناک رخ می دهد.

اولین حضورجهانی این فیلم در جشنواره ساندنس در ۹ ژانویه ۲۰۱۹ بود(ویدئوی معرفی فیلم در ساندنس ضمیمه مطلب حاضر است). فیلم که در مایه آثار ترسناک و فانتاستیک است، یک ساعت سی و چهار دقیقه زمان دارد و در آمریکا توسط کارگردان ایرانی/انگلیسی بابک انوری ساخته شده است.  بابک انوری در سال ۱۹۸۳در ایران به دنیا آمده و تحصیلاتش در رشته سینما را در لندن انجام داده است. فیلم از یک رمان کوتاه اثر ناتان بالینگرود که ۶۸ صفحه دارد و در سال ۲۰۱۵ به چاپ رسیده،  اقتباس شده است . بازیگران فیلم ارمی هامر، داکوتا جونسون و … هستند. قرار است این اثر از طریق شبکه نتفلیکس پخش شود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *