«مالاریا» شش دقیقه کوتاه شد

چندی پیش قرار شد برخی از صحنه‌های موبایلی جدیدترین اثر سینمایی پرویز شهبازی حذف شود که این اتفاق رخ داده است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، فیلم سینمایی «مالاریا» جدیدترین اثر پرویز شهبازی در مقام کارگردانی است که در بخش سودای سیمرغ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت و آذرخش فراهانی یکی از بازیگران آن، نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد.
«مالاریا» داستان دخنر و پسری است که در تهران‌گردی‌های خود با مردی برخورد می‌کنند که مشکلی دارد، آن‌ها سعی می‌کنند راه‌حلی برای این مشکل پیدا کنند. در این فیلم که تهیه‌کنندگی آن را مسعود ردایی انجام می‌‌دهد بازیگرانی چون ساعد سهیلی، ساغر قناعت، آزاده نامداری و آذرخش فراهانی نقش‌آفرینی می‌کنند.
چندی پیش خبری مبنی بر حذف کل صحنه‌های موبایلی که در این فیلم می‌بینیم منتشر شد که مسعود ردایی تکذیب کرد و گفت که فقط بخشی از این صحنه‌ها حذف خواهد شد. در این راستا مجددا با ردایی گفت و گویی انجام دادیم که وی اظهار داشت: قرار بود برخی از صحنه‌های موبایلی فیلم را حذف کنیم که این کار را انجام دادیم و فیلم آماده نمایش است. البته در کل به خاطر تندتر شدن ریتم فیلم قصد کوتاه کردن حدود ۶ دقیقه از آن را داشتیم که برخی صحنه‌های موبایلی نیز بخشی از این دقایق است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *