روزهای پایانی مراحل فنی دومین سریال تولیدی شبکه آی فیلم

مانی رهنما برای «قاب خاطره» خواند

به گزارش «بانی فیلم»، مجموعه تلویزیونی «قاب خاطره» به کارگردانی محمدحجت ذیجودی و تهیه کنندگی داود بیدل در حال حاضر روزهای پایانی مراحل مونتاژ و ساخت موسیقی را می گذراند و بزودی آماده پخش خواهد شد. تدوین توسط داود بیدل و مسعود فرجام انجام می‏ شود و صداگذاری نیز برعهده خود بیدل است. همچنین مانی جعفرزاده نیز ساخت موسیقی را انجام می‏ دهد. به احتمال فراوان این سریال در ایام نوروز و یا در ماه مبارک رمضان سال آینده روی آنتن شبکه آی فیلم خواهد رفت. ضمن اینکه مانی رهنما نیز تیتراژ پایانی این کار را با شعری از صادق رحمانی خوانده است. تصویربرداری این مجموعه ۱۵آبان به پایان رسیده و گروه در روزهای پایانی تولید برای تصویربرداری چند منطقه از مشهد عازم این شهر شده اند. ضمن اینکه کاوه سماک باشی، حمید جدیدی، فرهاد بشارتی، علی اوسیوند، ساقی زینتی، فرشاد اسدا…پور، مریم رحیمی، فاطیما بهارمست، مژده مشیری، مهسا کریم زاده و… به گروه بازیگران این پروژه پیوستند و مقابل دوربین سریال جدید ذیجودی رفتند.
علی نصیریان، رامین ناصرنصیر‌، افشین سنگ‌چاپ‌، شهره سلطانی، محمد الهی،‌ مهروز ناصرشریف بازیگران اصلی این سریال و مهدی فقیه، آزیتا لاچینی، داریوش اسدزاده، جمشید جهان‌زاده،‌ رضا توکلی و سمیرا حسینی، فریده دریامج، مژگان غلامی، علی هاشمی، رضا اخلاقی، ناهید مسلمی، رضا امامی، مسعود سخایی، مژگان ترانه، مانا بهرامی، احمد ایرانی‌خواه، مهدی شیردل، میثم یوسفی، فرشاد اسدا…پور، محمود راسخ‌فر و هنرمند خردسال محمدرضا شیرخانلو بازیگران مهمان این سریال اپیزودیک هستند.
این مجموعه ۲۷ قسمتی ساختاری اپیزودیک دارد و روایتگر زندگی افراد حاضر در یک بازارچه قدیمی مشهد است. در این بازارچه و در گذر آقابزرگ یک عکاسی قدیمی به نام خاطره وجود دارد که توسط علی نصیریان اداره می شود. سوغاتی فروشی آقا جمال که توسط افشین سنگ چاپ اداره می شود دیگر لوکیشن اصلی داستان است. همچنین یک هتل که زائران زیادی به آنجا می آیند دیگر لوکیشن اصلی مجموعه است که محمد الهی صاحب آن است. در طول داستان افراد و اتفاقات مختلفی در هرکدام از این لوکیشن ها رخ می دهد و به گفته بیدل، در هرکدام از اپیزودهای مجموعه اتفاقاتی شیرین و تلخ خواهد افتاد.
ذیجودی در کارنامه خود کارگردانی چند اپیزود از مجموعه «تلاقی» و تله فیلم های «همه چی روبراهه»، «تصادف ممنوع» و… دارد.
«قاب خاطره» در گروه مرکز فیلم و سریال شبکه آی فیلم زیر نظر معاونت برون مرزی صدا و سیما تولید می شود و سایر عوامل اصلی آن عبارتند از: سرپرست نویسندگان: علی حدادی، نویسندگان: ساناز اسدی، امیر شاداب (براساس طرحی از حسن وارسته)، مدیر تصویربرداری: هادی شلالوند، صدابردار: حسین نقوی، طراح گریم: کوروش علیزاده، طراح صحنه، لباس و دکور: حسین مجد، مدیر تولید: وحید مرادی، عکاس: احسان نقابت، منشی صحنه: شیما باقری.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *