«ما بیرون زمان ایستاده‌ایم» رونمایی می‌شود

مجموعه صوتی «ما بیرون زمان ایستاده‌ایم» مشتمل بر آثار شعرخوانی احمد شاملو در موسسه گوته امروز یکشنبه نوزدهم خرداد در خانه‌موزه بتهوون رونمایی می شود.

به گزارش رسیده، مجموعه صوتی «ما بیرون زمان ایستاده ایم» مشتمل بر آثار شعرخوانی احمدشاملو در موسسه گوته ساعت ۱۸ روز یکشنبه نوزدهم خرداد در خانه‌موزه بتهوون رونمایی می‌شود.

احمد شاملو در آبان ماه سال ۱۳۵۱ در محل موسسه گوته در ایران جلسه شعرخوانی داشته است که صوت این جلسه تاکنون به صورت رسمی منتشر نشده است. برگزار کننده و بانی این اثر و شعرخوانی های آن دوره، موسسه گوته و بخش فرهنگی سفارت آلمان بوده‌اند. این در حالی است که از چندی پیش با پیشنهاد و همکاری موسسه «بامداد» و حمایت بخش فرهنگی سفارت آلمان قرار شد این جلسه شعرخوانی به صورت یک آلبوم صوتی توسط موسسه «آوای خورشید» به مدیریت بابک چمن آرا منتشر شود.

یکی از اشعاری که شاملو در این جلسه می خواند، شعر «وصل» است که خانه موزه بتهوون چندی پیش دست خط این شعر را برای علاقمندان به این شاعر به نمایش گذاشته بود.

گفته می شود همزمان با رونمایی این آلبوم پخش و توزیع سراسری آلبوم هم آغاز می شود و علاقمندان برای تهیه این اثر می توانند به مراکز عرضه محصولات فرهنگی مراجعه کنند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *