محمد قلی پور با «گروه شصت» در راه ایوان شمس

کنسرت محمد قلی پور اوایل اردیبهشت ماه سال جاری در سالن ایوان شمس برگزار خواهد شد.

هنرآنلاین نوشت: کنسرت های پاپ بعد از یک یک تعطیلی بلند مدت در شهر تهران بخاطر عید نوروز به تعویق افتاد و مجددا این اجراها از اوایل اردیبهشت ماه سال جاری پی گرفته خواهند شد.

دومین کنسرت جاری در تهران اجرای محمد قلی پور خواننده جوان اما با استعداد پاپ است. در این کنسرت گروه ارکستر “شصت” این خواننده را یاری خواهند کرد.

مهدی قدیمی درام، آرن خاچاطوریان تومبا و پرکاشن ،حمید صالح گیتار الکتریک، پژمان مصیر گیتار کلاسیک،سوان سرکیسیان       کیبورد، مهدی رنجبر ویولن،پژمان کریمی بوزوکی،آرتورآواساپیان ساکسیفون و محمد پورجعفری بعنوان نوازنده گیتار باس و سرپرست ارکستر شصت با قلی پور همکاری خواهند کرد.

این خواننده جوان پاپ در این کنسرت که دومین اجرای زنده او در تهران محسوب می شود گلچینی از آلبوم و تک آهنگ های خود را اجرا خواهد کرد.

اولین کنسرت او پس از انتشار آلبوم “کاش نمی‌رفتی” در مهرماه سال گذشته ، نخستین کنسرت رسمی خود را در تاریخ ۱۱ دی ماه سال ۹۴ در تالار ایوان شمس روی صحنه برد کنسرت بعدی این خواننده روز ۹ اردیبهشت ماه در سالن ایوان شمس برگزار خواهد شد.

محمد قلی پور، خواننده موسیقی پاپ کشورمان پس از اخذ مجوز دومین آلبوم رسمی خود با عنوان “هستی هنوز؟” در دومین کنسرت خود در تهران، برای اولین بار به اجرای قطعاتی از این آلبوم جدید می پردازد.این آلبوم از ۱۰ قطعه آهنگ تشکیل شده، که به جز دو ترانه که توسط قلی پور و قیصر سروده شده بقیه آن، سروده معصومه رضایی زاده است.

در آلبوم جدید “هستی هنوز” هنرمندان سرشناسی چون میرآقا، هومن نامداری، محمد کلهر، محمد پورجعفری و حسین پسندیده، محمد قلی پور را همراهی کرده اند. این آلبوم اواخر فروردین ماه امسال رونمایی و منتشر خواهد شد.

 

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *