مدیران صندوق اعتباری هنر با چهره های فرهنگی و هنری مهریز دیدار کردند

مدیران صندوق اعتباری هنر در سفر خود به شهرستان مهریز با حضور در منزل «عباس یزدانیان» در روستای خورمیز با این هنرمند دیدار کردند.

تیم صندوق اعتباری هنر روز سه شنبه در سفر خود به شهرستان مهریز با عباس یزدانیان از پیشکسوتان حوزه نمایش دیدار و گفتگو کردند.
هیأت اعزامی صندوق اعتباری هنر در این دیدار از نزدیک در جریان فعالیت های هنری و وضعیت جسمی این هنرمند قرار گرفتند.
مدیران صندوق اعتباری هنر همچنین در ادامه این سفر با حضور در منزل حسین ابویی چاوشی خوان شهرستان بهریز با او دیدار و گفت و گو کردند.
زهرا حق شعار مشاور مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در این دیدار گفت: بسیاری از هنرمندان پرآوازه کشور در استان هایی غیر از تهران رشد کرده اند. در جریان سفرهای حمایتی که با حمایت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال انجام است با بیش از ۵ هزار هنرمند از نزدیک دیدار داشتیم.
هنرمندان مستعد بسیاری در مناطق مختلف کشور زندگی می کنند که متاسفانه از نظر معیشتی وضعیت خوبی ندارند. طی ۱۹ سفر گذشته توانستیم با بیش از ۳ هزار هنرمند از نزدیک دیدار کنیم و از خدمات صندوق بهره مند شدند. متأسفانه هنرمندان ما از نظر معیشتی وضعیت خوبی ندارند. سعی ما بر این است هنرمندان مستعد شناسایی و از خدمات صندوق بهره مند شوند.
حق شعار تصریح کرد: تمامی هنرمندان واجد شرایط می‌توانند عضو صندوق اعتباری هنر شوند.
یزد نوزدهمین مقصد هیأت اعزامی صندوق اعتباری هنر است و مسئولان این صندوق از روزشنبه برای بررسی مشکلات هنرمندان استان به یزد سفر کردند.
مدیران صندوق اعتباری هنر پیش از این در سال ۹۶ طی سفر به استان یزد با تعدادی از هنرمندان این استان دیدار داشتند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *