مریم معصومی: قصد دارم کم کاری گذشته را جبران کنم

مریم معصومی بازیگر مجموعه هایی چون: «همه چیز آنجاست» و «سه دونگ سه دونگ» که مدتی در عرصه بازیگری کم کار بود، این روزها پرکارتر و فعال تر از گذشته شده است. وی در این باره به بانی فیلم گفت: یک تله فیلم به نام «تصمیم منطقی» به کارگردانی وحید حسینی در دو نوبت پخش از شبکه سه دارم که درباره اتفاقی است که برای سربازها افتاد و در یک سانحه فوت شدند. من در این فیلم نقش خواهر یکی از سربازها را بازی می کنم که قرار است به زودی از شبکه سه پخش شود.

در کنار این فیلم، در فیلم سینمایی «عروسک خانه» بازی کرده ام که البته سرنوشت نامعلومی دارد. این فیلم درباره دختری تنها و بی پناه است که از بهزیستی بیرون آمده و با مشکلات بسیاری روبرو می شود. من خیلی این کار را دوست داشتم و امیدوارم هر چه زودتر اکران شود.

وی همچنین افزود: در سریال «نفس شیرین» به کارگردانی سیامک خواجه وند و تهیه کنندگی کیان بابائیان هم حضور داشتم که در اواخر ماه محرم و یا اوایل ماه صفر از شبکه سه پخش خواهد شد. من فکر می کنم این سریال با کارهای قبلی ام بسیار متفاوت است. نقش چندان طولانی نیست، اما من این نقش را خیلی دوست داشتم. کاراکتر منفی سریال را بازی می کنم به نام مرجان که پس از مدتها به ایران باز می گردد و بیشتر در این کار با نیما شاهرخ شاهی بازی داشتم. این مجموعه درباره اهدای عضو است و من داستان و نقشی را که بازی می کنم خیلی دوست دارم. امیدوارم در زمان پخش هم مورد توجه قرار بگیرد.

معصومی درباره پرکارتر شدنش به نسبت قبل گفت: دوست دارم با کارهایی که بازی کرده ام، کم کاری گذشته را جبران کنم. البته بخشی از آن مربوط به سفر به خارج از کشور است که مدتی نبودم و فعالیت نکردم. یکی دیگر از دلایل هم، این است که متاسفانه اغلب گروه ها، یک شبه بازیگرهایشان را انتخاب می کنند و وقتی یک نفر مدنظرشان هست و نمی تواند حضور داشته باشد، صبوری نمی کنند. خیلی سریع سراغ بازیگر دیگری می روند، به خصوص بازیگرانی که دستمزد کمتری می گیرند.

او همچنین افزود: احساس می کنم وسواس کمتری داشته باشم بهتر است و توقع ام را کمی پایین تر بیاورم. البته یک سریال برای عید قراداد بسته ام به نام «مرز خوشبختی» که قرار است با این کار پس از مدتها با یک طنز موقعیت خوب برگردم. کار پر بازیگری است و قصه جذابی هم دارد. از طرفی سوژه بکر و نویی دارد و من هم در آن نقش اصلی را بازی خواهم کرد که دو پارتنر آقا دارم.

برای من اتفاق خوبی خواهد بود که پس از مدتها باز هم در یک کار طنز حضور داشته باشم. چون بعد از «سه دونگ سه دونگ» کار طنز بازی نکرده بودم. به هر حال خوشحالم که با یک کار خوب دیگر در تلویزیون حضور خواهم داشت.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *