مسابقه بزرگ استعدادیابی مداحی تلویزیون روی آنتن+ تیزر

در حال بارگزاری فیلم...

مسابقه تلویزیونی «نغمه عشاق» با محوریت کشف استعدادهای مداحی از امروز دوشنبه ۲۲ مهرماه به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می رود.

به گزارش رسیده، مسابقه تلویزیونی «نغمه عشاق» که برای اولین بار و با هدف کشف و تشویق استعدادهای مدح و مرثیه ائمه معصومین علیهم السلام در تلویزیون تهیه و تولید شده است، از امروز دوشنبه ۲۲ مهرماه به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می رود.

این مسابقه که برای رده سنی نوجوانان و جوانان درنظر گرفته شده است، با حضور ۴۰۰ شرکت کننده برگزار خواهد شد که در اولین دوره از این رقابت ها، متسابقین در سه مقطع دبستانی، متوسطه اول و متوسطه دوم به رقابت خواهند پرداخت.

پخش تصاویری از مرحله ابتدایی مسابقه، پشت صحنه آماده شدن نوجوانان برای این رقابت معنوی و همچنین گفتگو محمد علی آوینی با شرکت کنندگان از بخش های جذاب مسابقه بزرگ تلویزیونی «نغمه عشاق» به شمار می رود.

مسابقه بزرگ استعدادیابی مداحی «نغمه عشاق» به تهیه کنندگی حسن صدخسروی کاری از گروه اطلاع رسانی شبکه قرآن و معارف سیما با همکاری فرهنگسرای اندیشه قرار است از امشب دوشنبه ۲۲ مهرماه تا پایان ماه صفر هرشب ساعت ۱۹:۳۰ با اجرای هادی ربیعی تقدیم علاقه مندان شود.

 

 

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *