معرفی اجراهای نیم‌سال اول سال ۹۵ ایرانشهر

شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه ایرانشهر فهرست اجراهای نیم‌سال اول سال ۹۵ را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی تماشاخانه ایرانشهر، شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه ایرانشهر متشکل از بهروز غریب‌پور، آتیلا پسیانی، حسین مسافرآستانه، حسین پارسایی و مجید رجبی معمار فهرست اجراهای نیم‌سال اول سال ۹۵ را اعلام کرد.

بر اساس فهرست اعلام شده از سوی شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه ایرانشهر هر کدام از سالن‌های مجموعه در هر مقطع زمانی در نظر گرفته شده برای اجرا، میزبان ۲ اثر نمایشی می‌شوند که در مجموع در هر مقطع زمانی ۴ نمایش در سالن‌های استاد سمندریان و ناظرزاده کرمانی به صحنه می‌روند.

بر اساس این فهرست، سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر در نیم‌سال اول سال ۹۵ میزبان نمایش‌های ذیل است:

از ۲۶ فروردین سال ۱۳۹۵ تا ۲۸ اردیبهشت ماه به صورت همزمان نمایش‌های «بیوه‌های سالار غمگین» به کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور و «یافت آباد» به کارگردانی محمد مساوات به صحنه می‌روند.

از ۳۱ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ تا ۲ خردادماه سالن استاد سمندریان میزبان آثار جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران خواهد بود.

از ۶ خردادماه سال ۱۳۹۵ تا ۱۳ تیرماه به صورت همزمان نمایش‌های «صوراسرافیل- عهد جدید- باب اول» به کارگردانی عامر مسافرآستانه و نمایش «بیرون پشت در» ایمان اسکندری به صحنه می‌روند.

از ۱۷ تیرماه سال ۱۳۹۵ تا ۱ مردادماه نمایش «عاشقیت» به کارگردانی محمد رحمانیان به صحنه می‌رود. این اثر طی ۱۴ روز در ۲ نوبت اجرا می‌شود.

از ۵ مردادماه سال ۱۳۹۵ تا ۵ شهریورماه به صورت همزمان نمایش‌های «خیال» به کارگردانی حمیدرضا نعیمی و «در همسایگی خانه‌ی ما خروس می‌خواند» به کارگردانی شهرام کرمی به صحنه می‌روند.

از ۹ شهریورماه سال ۱۳۹۵ تا ۹ مهرماه به صورت همزمان نمایش‌های «جاودانگی» به کارگردانی نیما دهقان و «چی به سر ما اومده» به کارگردانی افسانه ماهیان به صحنه می‌روند.

بر اساس فهرست اعلام شده از سوی شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه ایرانشهر، سالن ناظرزاده کرمانی نیز در نیم‌سال اول سال ۹۵ میزبان نمایش‌های ذیل است:

از ۲۹ فروردین ماه سال ۱۳۹۵ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه به صورت همزمان نمایش‌های «طروپ طرب» به کارگردانی جواد نوری و «پری» به کارگردانی خیراله تقیانی‌پور به صحنه می‌روند.

از ۲ خردادماه سال ۱۳۹۵ تا ۳ تیرماه به صورت همزمان نمایش‌های «شکار مرغابی» به کارگردانی حمیدرضا قطبی و «من خیال تو نیستم» به کارگردانی حمید شریف‌زاده به صحنه می‌روند.

از ۹ تیرماه سال ۱۳۹۵ تا ۷ مردادماه به صورت همزمان نمایش‌های «پرتقال کوکی» به کارگردانی صابر ابر و «هتل سه ستاره» به کارگردانی هومن سیدی به صحنه می‌روند.

از ۱۲ مردادماه سال ۱۳۹۵ تا ۱۲ شهریورماه به صورت همزمان نمایش‌های «ایوانف» به کارگردانی امیررضا کوهستانی و «کچلو» به کارگردانی رضا کشاورز به صحنه می‌روند.

از ۱۶ شهریورماه سال ۱۳۹۵ تا ۱۶ مهرماه به صورت همزمان نمایش‌های «ماتریوشکا» به کارگردانی پارسا پیروزفر و «زنان به بزها خیره می‌شوند» به کارگردانی ایوب آقاخانی به صحنه می‌روند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *