معرفی بازیگر نقش اصلی فیلم جدید ران هاوارد

بازیگر نقش اصلی مرد فیلم جدید ران هاوارد معرفی شد.
به گزارش بانی فیلم به نقل از وارپ، گابریل بسو، خواننده و بازیگر جوان آمریکایی به عنوان نقش اصلی مرد فیلم جدید ران هاوارد انتخاب شد.
این بازیگر ۲۵ ساله پیش از این در فیلم «حقیقت مطلق» با کیانو ریوز همبازی بود و آخرین فیلم او درام ورزشی «کشتی گیر آمریکایی: جادوگر» سه سال پیش اکران شد.
«مرثیه روستایی» (Hillbilly Elegy) عنوان فیلم جدید ران هاوارد است و پیش از این حضور گلن کلوز و ایمی آدامز در آن قطعی شده بود.
این فیلم محصول نتفلیکس است و بر اساس کتاب خاطرات پرفروش و محبوبی نوشته‌ جی.دی. ونس ساخته می شود. فیلمنامه را نیز ونسا تیلور می نویسد که پیش از این برای نگارش فیلمنامه درام فانتزی و رمانتیک «شکل آب» به همراه گیلرمو دل تورو نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود.
قصه فیلم بر اساس خاطرات جی.دی. ونس داستان سه نسل از خانواده‌ او را که اهل منطقه آپالاچیا در آمریکا هستند؛ از مادر گرفتار اعتیادش تا مادربزرگ مهربان و مقتدری که او را بزرگ کرده، روایت می‌شود.
تهیه کنندگی فیلم را هاوارد به همراه برایان گریزر و کارن لاندر در ایمیجین اینترتینمنت به عهده دارند. کمپانی ای که حق ساخت فیلم از این کتاب را دو سال پیش خرید. جولی او و جی.دی. ونس نیز مدیر اجرایی پروژه هستند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *