معرفی مدیر طرح و برنامه شبکه مستند

در نشست معرفی مریم مظاهری به عنوان مدیر طرح و برنامه شبکه مستند، مدیر شبکه از لزوم فعالیت دقیق، شفاف و برنامه ریزی شده واحد طرح و برنامه برای رسیدن شبکه به افق های مطلوب سخن گفت.
به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، نشست معرفی مدیر طرح و برنامه شبکه مستند با حضور امیر تاجیک و دیگر مدیران شبکه شنبه اول اسفند در سالن جلسات برگزار شد.
تاجیک در این نشست با بیان اینکه شبکه مستند در آستانه پنج سالگی قرار دارد، اظهار کرد: در یک سال گذشته ما با وجود کمبود نیروی انسانی در ستاد شبکه توانسته ایم به نقطه مطلوبی برسیم. اکنون شبکه تخصصی مستند، مخاطبان خاص و عام بسیاری دارد و ما علیرغم مشکلات زیادی که داشته ایم به لحاظ فضای ستاد، تجهیزات و تولیدات مستقل اکنون به سطح مطلوبی رسیده ایم.
مدیر شبکه با تأکید بر اینکه مستند باید به تاثیرگذار ترین شبکه ها تبدیل شود، یادآور شد: نیرویی فعال و خلاق را به جمع مان اضافه میکنیم تا دقیق تر از گذشته عمل کنیم.
تاجیک خطاب به خانم مظاهری از وی خواست در زمینه طرح برنامه ها به صورت شفاف فعالیت شود و ادامه داد: مطابق گذشته باید طرح های تولیدی با همه جزئیات به صورت شفاف روی سایت شبکه برای آگاهی عمومی قرار داده شود و مباحث برنامه ریزی و طرح ها به صورت صفر تا ۱۰۰ برای مخاطبان اعلام شود.
مریم مظاهری مدیر طرح برنامه جدید شبکه مستند نیز این شبکه را شبکه ای تخصصی با فضای صمیمی توصیف کرد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *