معلم مبتلا به سرطان مهمان شبکه دو

به گزارش ایسنا، این معلم در «خوبی از خودتونه» از سرطان حنجره‌اش و همچنین شیرینی‌هایی صحبت می‌کند که در زندگی‌اش تجربه کرده است.
مانی رهنما خواننده پاپ و امیرحسین صادقی بازیکن سابق استقلال تهران امشب در برنامه «دست پخت های خودمانی» با یکدیگر مسابقه آشپزی می‌دهند. «دست پخت های خودمانی» به تهیه‌کنندگی فریدالدین نیکجو است که با موضوع پخت و سرو یک غذا روی آنتن می‌رود.
این برنامه امروز با حضور مانی رهنما و امیرحسین صادقی پخش می‌شود و قرار است این چهره‌ها مهارت خود در پخت اسپاگتی با اسفناج را به نمایش بگذارند. «دست پخت های خودمانی» کاری از گروه خانواده و فرهنگ شبکه دو است که یکشنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت ۲۱:۴۰ دقیقه روی آنتن می‌رود. فصل جدید این مسابقه تلویزیونی هر بار در یک برنامه ۳۵ دقیقه‌ای دو گروه از بازیگرهای خانم، فوتبالیست‌ها و خواننده‌های کشور را مقابل یکدیگر قرار می‌دهد تا با کمک دستیارانی که از آشپزهای زبر دست هم هستند، مهارت‌های آشپزیشان را به رخ هم بکشند. این برنامه با اجرای نسرین مقانلو و آرش ظلی پور روی آنتن می‌رود. «سوشی و رویای جیرو» روایتی جالب از رستورانی است که صاحب ۸۵ ساله آن موفق شده این رستوران را با ۱۰ صندلی به محلی پرطرفدار تبدیل کند. مستند «سوشی و رویای جیرو» محصول ۲۰۱۱، در یک قسمت ۸۰ دقیقه‌ای از شبکه مستند پخش می‌شود. «سوشی و رویای جیرو» داستان پیرمرد ۸۵ ساله‌ای را روایت می‌کند که به باور عده‌ زیادی از مردم، بزرگترین آشپز سوشی در جهان است. او مالک رستوران جیرو است. این رستوران که ۱۰ صندلی در آن جای داده شده است و فقط در آن سوشی سرو می‌شود، در ایستگاه متروی توکیو واقع شده است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *