بازیگر سریال در گفت و گو با بانی فیلم بیان کرد:

«ملکاوان» صحنه آماده اى بود براى لذت بردن از بازیگرى

هادی نوری یکی از بازیگران اصلی سریال «ملکاوان» است که به تازگی پخش آن از شبکه آی فیلم به پایان رسید.
نوریدرباره این نقش و همکاری مجدد با احمد معظمی پس از مجموعه «ترور خاموش» به بانی فیلم گفت: کاراکتر «منصور» در سریال «ملکاوان» بسیار متفاوت از نقش رامین در مجموعه «ترور خاموش» بود . طراحى و ساخت کاراکتر «منصور» که عمیقاً دچار اعتیاد است چالش شیرینى در تجارب اولیه بازیگرى براى من ایجاد کرد. مطالعه دقیق میدانى بسیار کمک کننده بود.فیلمنامه حساب شده کار شخصیتها را تا انتها به تکامل مى رساند و نهایتاً ملکاوان صحنه آماده اى بود براى لذت بردن از بازیگرى .بخش های مربوط به کاراکترهاى منصور و المیرا فضای اصلى و غالب سریال را مقداری تغییر می داد. این شخصیت از لحاظ جایگاه اجتماعی نتوانسته به آنچه که دلخواهش بوده برسد و در واقع سرخورده از جامعه با مشکلات عدیده ای روبرو مى شود که مقصر همه رخدادها نیست.
وی افزود: تلویزیون طی سال های اخیر کاراکتر مشابه نقش من در «ملکاوان» زیاد به خود دیده و همین امر در ابتدای کار شرایط را برایم سخت تر می کرد. پس از جلسات مختلف با احمد معظمی کارگردان پروژه به جمع بندی مطمئنی رسیدیم که بتوانیم این نقش را مقداری متفاوت تر و خارج از نقش های کلیشه اینچنینی به تصویر بکشیم. حال با اتمام پخش مجموعه و با توجه به فیدبک هایی که از مخاطبان و اطرافیان گرفته ام خوشحالم که کاراکتر و خود سریال در جذب مخاطب موفق عمل کرده و  دیده شده .
نوری درباره همکاری با بهناز نادری که در «ملکاوان» نقش همسر وی را برعهده داشت نیز گفت: همکاری با خانم نادری که در مجموعه در نقش المیرا به عنوان همسرم ایفای نقش می کرد بسیار دلچسب بود.  به نظرم او از عهده کار به خوبی برآمد و همین امر به من نیز در ایفای هر چه بهتر کاراکتر منصور کمک شایانی کرد. جدا از بده بستان خوب پارتنر مقابل در یک پروژه، اعتماد احمد معظمی به عنوان کارگردان نیز بسیار موثر واقع شد به طوری که در طول کار وی دست من را در  بازى بداهه که اقتضاى نقش بود باز گذاشت.
این بازیگر افزود: بخشی از لحظات بازی کاراکترهای منصور و المیرا به صورت سکانس پلان مقابل دوربین می رفت و این سختی کار ما را دو چندان می کرد. با تمام این تفاسیر وقتی کارگردان مجموعه به بازیگرانش اعتماد می کند حال خوب و انگیزه فراوانی برای بازیگر ایجاد می شود. به طوری که ما تمام تلاشمان را به کار می بستیم تا بتوانیم نقشمان را برای مخاطب باورپذیرتر کنیم و در واقع این اعتماد را که برایمان ارزش بالایی هم داشت را پاسخ بدهیم.
نوری در پایان درباره فعالیت های آینده خود نیز گفت: ظرف چند روز آینده فیلم کوتاه «فاش» را با یک گروه حرفه ای از عوامل سینما مقابل دوربین می برم. نگارش فیلمنامه این کار را خودم برعهده داشته ام و در پیش تولید هستیم.
عکس: مهدی قاسمی

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *