با بازی حیایی،شریفی نیا،اوتادی،شفیعی جم، برزو ارجمند،قریشی و ...

مهدی مظلومی«سه بیگانه در سرزمین ناشناخته!» را كليد زد

به گزارش بانی فیلم، بعد از مدتی وقفه این فیلم دوباره وارد مرحله پیش تولید شد و دست اندرکاران فیلم با امین حیایی، محمدرضا شریفی نیا، لیلا اوتادی، رضا شفیعی جم، برزو ارجمند، سحر قریشی و … برای ایفای نقش های اصلی به توافق رسیدند. فیلمی که پیش از این «ماموریت تهران» نام داشت و به تازگی نام «سه بیگانه در سرزمین ناشناخته!» برای آن انتخاب شده است. اولین پلان های این فیلم روز چهارشنبه در میدان آزادی جلوی دوربین رفت که بازیگران اصلی حضور داشتند. اين فيلم بازيگران ديگرى نيز دارد كه بزودى انتخاب مي شوند.
اولین فیلم بلند سینمایی مهدی مظلومی داستان سه مامور خارجی است که برای انجام عملیاتی با یک نقشه دقیق و از پیش تعیین شده وارد ایران می شوند اما از لحظه ورود با موقعیت های ویژه ای روبرو می شوند که برنامه های شان را به هم می ریزد.
فهرست عوامل اصلی «سه بیگانه در سرزمین ناشناخته!» عبارتند از: کارگردان: مهدی مظلومی، نویسندگان: مهدی مظلومی، امیر برادران، مدیر تولید: مجتبی متولی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: سید علی هاشمی، مدیر فیلمبرداری: فرشاد گل سفیدی، طراح صحنه و لباس: فرامرز بادرام پور، طراح گریم: ایمان امیدواری، صدابردار: امیر شاهوردی، تدوین: کاوه ایمانی، عکاس: احمدرضا شجاعی، منشی صحنه: مهتاب شهرابی، مدیر تدارکات: حمید پرهیز. بازیگران: امین حیایی، محمدرضا شریفی نیا، لیلا اوتادی، رضا شفیعی جم، برزو ارجمند، سحر قریشی و …،تهیه کننده: مسعود ردایی.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *