آغاز فیلمبرداری فیلم جدید آرش معیریان بعد از جشنواره فیلم فجر

مهران غفوریان به «پسرک» پیوست

فیلمبرداری فیلم سینمایی «پسرک» بعد از پایان جشنواره فیلم فجر آغاز می شود.
به گزارش بانی فیلم  «پسرک» عنوان فیلمی سینمایی به کارگردانی آرش معیریان است که پیش تولید آن از چندی پیش آغاز شده و براساس برنامه ریزی های انجام گرفته بعد از پایان برگزاری جشنواره فیلم فجر مقابل دوربین خواهد رفت. معیریان پروانه ساخت این فیلم را چندی پیش دریافت کرد و قرار است تا قبل از آغاز فیلمبرداری نام فیلم نیز تغییر کند.
مهران غفوریان اولین بازیگری است که به این پروژه پیوسته و سایر بازیگران نیز در هفته های آینده انتخاب خواهند شد. غفوریان که این روزها مجموعه تلویزیونی «در حاشیه ۲» را روی آنتن شبکه سوم سیما دارد، پیش از این با معیریان در فیلم های سینمایی «دریا کنار»، «کالسکه»، «شیر و عسل» و «شارلاتان» تجربه همکاری داشته و «پسرک» پنجمین تجربه مشترک وی با این کارگردان محسوب می شود.
«پسرک» مضمونی اجتماعی دارد و فیلمنامه آن نیز توسط خود معیریان و یک تیم نویسنده به نگارش درآمده است. فیلمبرداری نیز به طور کامل در تهران انجام می شود و گروه تمامی لوکیشن ها را انتخاب کرده اند. همزمان با انتخاب بازیگران، عوامل پشت دوربین این پروژه نیز در حال انتخاب هستند.
عبدا… علیخانی و حسین فرحبخش تهیه کنندگی این فیلم سینمایی را برعهده دارند. فرحبخش به عنوان کارگردان در جشنواره فیلم فجر با فیلم سینمایی «آبنبات چوبی» حضور دارد.
معیریان در کارنامه خود ساخت فیلم های سینمایی «کما»، «چپ دست»، «احضار شدگان»، «داماد خجالتی»، «فیتلیه و ماه پیشونی»، «ساعت شلوغی» و… را دارد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *